טריילר חדש לוונדר וומן חושף את האויבת שלה

גל גדות כ”וונדר וומן” (תמונה: Warner Bros)

אולפני האחים וורנר שחררו טריילר מלא חדש ל”וונדר וומן” (Wonder Woman), סרט גיבורת-העל בכיכובה של גל גדות, שיהיה הסרט הבא ביקום הקולנועי של גיבורי DC ויתמקד בוונדר וומן, גיבורה שהוצגה ב”באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק“, אך שהרקע שלה עוד לא ידוע לצופים.

הטריילר החדש מראה עוד פרטים על הרקע של דיאנה (Diana), נסיכת האמזונות מהאי תמיסקירה (Themyscira). אנו רואים אותה בילדותה כילדה הרפתקנית שאוהבת להלחם, ילדה שגדלה לאישה שלא יכולה לעמוד מנגד כאשר סבל בל-יתואר נגרם לאנשים בעולם.

אנו מגלים עוד פרטים על האויבת של דיאנה, האישה במסכה שראינו בטריילרים הקודמים – היא מכונה “דוקטור רעל” (Doctor Poison), ואחראית לפיתוח הנשק הכימי ההרסני בו הגרמנים משתמשים במלחמה. כאשר סטיב טרבור, הטייס האמריקאי שהתרסק על תמיסקירה אותו משחק כריס פיין (Chris Pine), מספר לדיאנה על הדוקטור, היא לא מוכנה לעמוד מנגד.

בטריילר זה אנו רואים גם שוב, בדומה לטריילרים הקודמים, שהגברים בעולם שלנו לא מוכנים לשמוע את מה שיש לאישה לומר, במיוחד בתחילת המאה ה-20, במיוחד כשאישה זו תמהונית מעט ומכנה את עצמה “הנסיכה דיאנה”. אנו רואים ששמה הבדוי, דיאנה פרינס, עולה ספונטנית, מתוך חוסר אונים קל של טרבור.

“וונדר וומן” תעלה למסכים ב-1 ביוני בישראל.

השוואת מפרטים