-פרסומת-

סוני מפיצה טריילר ראשון לסרט בלייד ראנר 2049

| יום שלישי, 9 במאי 2017, 19:30 | בידור ופנאי

סוני שחררה אתמול (ב’) טריילר מלא ראשון ל”בלייד ראנר 2049” (Blade Runner 2049), סרט ההמשך למותחן הסייבר-פאנק עתור השבחים של רידלי סקוט (Ridley Scott). הסרט החדש מתרחש בשנת 2049, כ-30 שנה לאחר אירועי הסרט הקודם. העולם השתנה מאז, ומקומם של רפליקנטים, רובוטים דמויי אדם, נהייה הרבה יותר מוגדר. כתוצאה מכך גם עבודתם של הבלייד ראנרים, השוטרים שמטפלים ברפליקנטים, השתנתה משמעותית.

קיי (K) הוא בלייד ראנר צעיר ומוכשר במיוחד, אותו מגלם ראיין גוסלינג (Ryan Gosling). קיי מגלה סוד שעשוי לשנות לחלוטין את פני החברה, שהסדר בה מתקיים על יסודות רעועים מאד. הוא יוצא למצוא את ריק דקארד, גיבור הסרט הקודם אותו שוב מגלם האריסון פורד (Harrison Ford). דקארד היה הבלייד ראנר הטוב ביותר בתחום, אך לאחר ארועי הסרט הוא נעלם ללא עקבות. קיי מאמין שהיעלמותו של דקארד קשורה במה שהוא גילה, ושלדקארד יהיו מספר תשובות חיוניות.

מלבד גוסלינג ופורד, בסרט יופיעו גם דייב בטיסטה (Dave Bautista) מסרטי “שומרי הגלקסיה”, רובין רייט (Robin Wright) מ”בית הקלפים”, ג’ארד לטו (Jared Leto) מ”יחידת המתאבדים“, “שר המלחמה” ו”רקוויאם לחלום”, לני ג’יימס (Lennie James) מ”המתים המהלכים“, אדוורד ג’יימס אולמוס (Edward James Olmos) מהחידוש ל”בטלסטאר גלקטיקה”, ועוד.

את הסרט מביים דניס וילנב (Denis Villeneuve), במאי “המפגש“, ורידלי סקוט מפיק בפועל. הסרט נכתב על ידי האמפטון פנצ’ר (Hampton Fancher), אחד מכותבי “בלייד ראנר” המקורי, ומייקל גרין (Michael Green), אחד מכותבי “לוגאן – וולברין“.

בלייד ראנר 2049 יגיע למסכי הקולנוע בישראל ב-5 באוקטובר, 2017

חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
בוריס אוליאנסקי
מבקר קולנוע, צרכן מדיה מכל הסוגים ומעורב במשחקי תפקידים רוב חייו, שולחניים וממוחשבים. שותף להנחיית הפודקאסט Games of Future Past, המבקר משחקים חדשים לצד ישנים, ומשווה ביניהם.
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות