אפליקציית Waze (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

אפליקציית Waze לאנדרואיד מוסיפה אפשרות להקלטת הוראות ניווט בקול שלכם
| יום שלישי, 9 במאי 2017, 15:03 | אפליקציות אנדרואיד

אפליקציית הניווט ווייז (Waze) מציגה תכונה חדשה בגרסתה האחרונה הזמינה להורדה עבור משתמשי מכשירים המבוססים על מערכת ההפעלה אנדרואיד. החל מהגרסה האחרונה, מאפשרת האפליקציה להקליט בקול שלכם את הוראות הניווט שיושמעו במהלך הנסיעה.

התכונה החדשה זמינה להגדרה תחת תפריט "שמע וקול" הזמין בהגדרות האפליקציה, שם תוכלו למצוא כעת את הגדרת "מקליט הקול". הפעלה של מקליט הקול תאפשר הגדרה עבור הפקודות הקוליות הבסיסיות הדרושות עבור הפעלת ההתראות הקוליות של Waze ומחולקת לפי 5 קטגוריות: "התחלת נסיעה", "מרחקים", "הוראות נסיעה", "דיווחי תנועה" ו"הוראות אחרות".

בסה"כ תתבקשו להגדיר 39 רשומות קוליות המסתכמות באורך מירבי הנע בין 3 ועד 6 שניות כל אחת. הגדרת הרשומות לא אורכת זמן רב, אלא אם תרצו להיות יצירתיים במיוחד ולהקליט חברים שונים או לחפש סלבריטאים ברחוב שיעזרו לכם להציג גרסה ייחודית עבור כל אחת מההוראות הנסיעה הקוליות.

כל רשומה מאפשרת הקלטה חוזרת או מחיקה של ההקלטה שביצעתם ובתחתית תפריט ההגדרות למקליט הקול תוכלו למצוא אפשרות למחיקה כללית של כל ההקלטות שביצעתם. ההקלטות הקוליות החדשות ישמרו תחת אחת מרשומות הקול הקיימות אותן תוכלו לדרוס.

תפריטי הקלטה קולית באפליקציית Waze

תפריטי הקלטה קולית באפליקציית Waze

בשלב זה לא נמסר מ-Waze מתי תגיע היכולת החדשה למכשירים מבוססי מערכת ההפעלה iOS.

להורדת האפליקציה לאנדרואיד – לחצו כאן.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות