דיווח: הטעינה המהירה בסדרת Galaxy S8 לא תעבוד כאשר המכשיר נמצא בשימוש

Samsung Galaxy S8 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) תצוגה הפועלת תמיד ב-Samsung Galaxy S8 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

צמד מכשירי הדגל Samsung Galaxy S8 ו-Galaxy S8 Plus, אמנם הוכרזו באופן רשמי לפני קרוב לחודשיים ואף הספיקו לנחות על מדפי החנויות בישראל בשבועות האחרונים, אך נראה כי הסערה סביב השניים מסרבת לדעוך. הפעם אנו נמצאים עם דיווח חדש שחושף כי יכולות הטעינה המהירה של מכשירי הסדרה לא תעבוד אם תחליטו להדליק את המסך בזמן הטעינה.

את הידיעה הזו מספק אתר Phandroid, שטוען כי כאשר הוטען דגם ה-Galaxy S8 מ-0 ל-100 אחוזים, תוך שמסכו אינו דולק ולא מתבצע במכשיר כל שימוש, עמד זמן הטעינה על שעה ו-37 דקות. ואילו בעת שהחליט האתר להטעין את המכשיר בשנית, אלא שהפעם המסך נותר דלוק לכל משך הטעינה, הופסקה הטעינה המהירה וה-Galaxy S8 הגיע ל-100% מ-0% תוך כשעתיים ו-51 דקות.

אף על פי שהבדיקה לא בוצעה על ה-Galaxy S8 Plus, ניתן להניח כי משך הטעינה יהיה אף ארוך יותר, שכן לדגם זה מצורפת סוללת 3,500mAh, בניגוד ל-3,000mAh בדגם הסטנדרטי.

מלבד סוללתם, שידועה כאחת מהחולשות הבולטות ביותר ב-Galaxy S8 ו-Galaxy S8 Plus, מציעים השניים למשתמשיהם מפרט מן השורה הראשונה הכולל:  צג קמור ונטול שוליים בגודל 5.8 ו-6.2 אינץ’ וכן ברזולוציית Quad HD+ עם יחס גובה-רוחב של 18.5:9. על יכולות העיבוד של המכשירים אחראית פלטפורמת העיבוד Exynos 8895 (בדגמים הנמכרים בישראל), ולצידה נמצא 4GB RAM, אחסון פנימי בסך 64 גיגה-בייט הניתן להרחבה וכן עמידות בפני מים ואבק תחת תקן IP68.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים