אכזבה מאנדרומדה: סדרת Mass Effect נכנסה להקפאה

סדרת Mass Effect המפורסמת נכנסת בימים אלה ל"הקפאה", ולא תזכה לכותרים חדשים בקרוב. כך פורסם באתר Kotaku, שקיבל את הדיווח ממספר מקורות. אין הדבר אומר שזה הסוף של Mass Effect, אלא ש-BioWare תיתן למותג לנוח מעט, ולא תסתער מיד על פיתוח כותר חדש.

Mass Effect: Andromeda, המשחק העדכני ביותר בסדרה, יצא השנה וזכה לביקורות מעורבות. שחקנים רבים וכן מבקרים הלינו על הכתיבה במשחק, האנימציות הלוקות בחסר, ושלל באגים ובעיות. בהתאם, ביצועי המשחק בשוק היו נמוכים מהצפוי, ו-Andromeda מכר פחות עותקים מקודמיו. המספרים כנראה אכזבו את החברה, שהחליטה להקפיא את הסדרה לעת עתה.

Andromeda היה המשחק המלא הראשון בסדרה שפותח על ידי הסטודיו BioWare Montreal. בתחילה, הסטודיו עבד על הרחבות תוכן ל-Mass Effect 2 ו-3. המשחקים הקודמים בסדרה פותחו על ידי BioWare Edmonton, צוות פיתוח שונה שאמנם עזר בתהליך הפיתוח של Andromeda, אולם מובילי הפרויקט ועיקר העבודה התבצעה במונטראול. הסטודיו צומצם ויחזור לתמוך במשחקים אחרים, במקום לפתח משחקים מקוריים.

מפיצת המשחק, Electronic Arts, הגיבה על הידיעה:

הצוותים שלנו ב-BioWare ו-EA עושים מאמץ עילאי להביא את Mass Effect Andromeda לשחקנים ברחבי העולם. גם בזמן ש-BioWare ממשיכה להתמקד בקהילת ME:A ובשירותים המקוונים, אנו ממשיכים לבחון באופן תמידי כיצד להתכונן לחוויות הבאות שניצור.

הצוותים באולפני EA ברחבי העולם מלאים בכשרון, ויותר מאי פעם, אנחנו דוחפים לשיתוף פעולה בין האולפנים הללו בפרוייקטים המרכזיים. האולפנים BioWare ו-Motive חולקים עתה את אותו מיקום במונטראול, ויש לנו חברי צוות של BioWare המצטרפים לפרוייקטים של Motive שכבר בפיתוח. אנחנו גם מעבים צוותים שעובדים על פרוייקטים אחרים של BioWare שבפיתוח.

יהיה עוד הרבה [תוכן] שיגיע מ-BioWare בשנים שלפנינו.

מקורות
Kotaku
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות