דיווח: סדרת מכשירי הדגל Asus ZenFone 4 תוכרז החודש

לוגו ASUS

מוקדם יותר השנה הבטיח ג’רי שן, מנכ”ל יצרנית המחשוב והמובייל, אסוס (Asus), כי סדרת מכשירי הדגל הבאה בייצור החברה, Asus ZenFone 4, תיחשף באופן רשמי במהלך המחצית השניה של 2017, כשזו תתמקד ביכולות צילום מתקדמות ביותר. כעת, בצעד נוסף לקראת ההכרזה, דולפים לרשת פרטים ראשונים אודות הסדרה שמעידים: שלושה מכשירים לסדרה ייחשפו מאוחר יותר החודש.

על פי המידע שמגיע בדיווח החדש, שלושת הסמארטפונים החדשים לסדרה יקראו בשמות Asus ZenFone 4, ZenFone 4 Max ו-ZenFone 4S, ואלו יוכרזו במסגרת אירוע תערוכת Computex 2017, שתתקיים בטאיפי, טייוואן, בין התאריכים ה-30 במאי ועד ה-3 ביוני.

ראשון מבין השלושה יהיה ZenFone 4 Max, אשר יפנה לשוק הסמארטפונים הבינוני ויהווה לדגם החלש ביותר מבין השלושה. מתחת למכסה המנוע יציע זה את אחת ממערכות השבבים Snapdragon 630/660 שנחשפו לאחרונה וסוללת ענק בקיבולת הנעה בין 4,000mAh ל-5,000mAh. כמו כן, נמסר כי זה יציע מערך צילום כפול שיוטמע בגבו ומבנה המשלב בין מסגרת מתכת לגב עשוי פוליקרבונט.

דגם ZenFone 4 הסטנדרטי, יפנה לשוק הסמארטפנים הבינוני-גבוה ויציע מפרט עוצמתי יותר מזה של דגם המקס. אחרון חביב הוא ZenFone 4S, שיהווה לספינת הדגל של אסוס לשנה הקרובה וזה צפוי להציע את מערכת השבבים Snapdragon 835.

עוד עולה בדיווח כי צי הסמארטפונים של אסוס יחולק ל-3 קטגוריות שונות: Empowering Luxury For Everyone (שוק בינוני-נמוך), Premier Luxury (שוק בינוני-גבוה) ו-Ultimate Luxury (סדרת הדגל, תפנה לשוק הגבוה).

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים