הודלף: זהו מכשיר הדגל OnePlus 5 – עם 2 מצלמות בגבו

OnePlus 5 (הדלפה) OnePlus 5 (הדלפה)

במהלך השבועות הקרובים אנו צפויים לראות את ספינת הדגל הבאה מבית וואן פלוס, ה-OnePlus 5, הופכת לרשמית במסגרת אירוע הכרזה שהיצרנית ככל הנראה תקיים עד לאמצע חודש יוני, כשנה לאחר חשיפתה הראשונה של דגם הOnePlus 3. כעת, כשאנו נמצאים בעיצומה של חרושת שמועות מצומצמת למדי, דולפת לרשת תמונה ראשונה המתיימרת לחשוף כיצד יראה מכשיר הדגל הבא של החברה.

על פי התמונה המודלפת, שמציגה, לכאורה, את גב ה-OnePlus 5, ניתן לראות כי גם המכשיר החדש יגיע עם מבנה מתכת מלא המתעגל מחלקו האחורי ישירות אל מסגרת המכשיר וחלקו הקדמי. מלבד שינוי קטנטן בעיצוב גבו, שיתבטאו בשילובם של 3 פסי אנטנות מעוצבים בחלקו העליון והתחתון של גב המכשיר, נמצא בזה שינוי נוסף ומהותי ביותר במכשיר, והוא מערך צילום כפול. מערך זה, כך נראה, יבלוט מעל לפני גב המכשיר, ויכיל 2 חיישני צילום בצירוף פלאש LED כפול. עיצוב מערך הצילום האנכי נראה דומה למדי לזה שמגיע בגב סדרת הדגל Huawei Mate 9.

הצצה לאחור

על פי ידיעות ודיווחים קודמים בנושא זה, צפוי הוואן פלוס 5 להגיע למשתמשיו עם מסך בגודל 5.5 אינץ’ ברזולוציית Quad HD 2K (או אולי Full HD בלבד), סוללת 3,600mAh בעלת יכולות טעינה מהירה משודרגות בדור הבא של טכנולוגיית Dash Charge, מערכת על שבב מדגם Snapdragon 835, רכיב אחסון בנפח של 128 או 256 גיגה-בייט וזיכרון RAM בסך 6 או 8 גיגה-בייט.

מועד הכרזתו המדוייק של ה-OnePlus 5 צפוי להתברר בקרוב מאוד, כאשר האירוע ככל הנראה יתרחש בחודש הבא. 

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים