דיווח: משחק חדש בסדרת זלדה של נינטנדו יגיע לסמארטפונים

נינטנדו עתידה לשחרר משחק של The Legend of Zelda למכשירי הסמארטפון. כך דווח בוול סטריט ג’ורנל, שציטט מקור אנונימי. לפי הדיווח, מכשירי המובייל יקבלו משחק חדש לחלוטין בסדרת זלדה, ולפניו נזכה גם לכותר מובייל בסדרת Animal Crossing הפופולארית. הדיווח עולה בקנה אחד עם הצהרותיה של נינטנדו, לפיהן החברה תשחרר כמה משחקי מובייל מדי שנה.

למשחק זלדה החדש עדיין אין תאריך שחרור, אך המקורות של הג’ורנל גורסים כי החברה מכוונת להשקה במהלך השנה הבאה. לא נחשפו פרטים אודות המודל הכלכלי של המשחק. שני משחקים נוספים של נינטנדו על הפלטפורמות הניידות, Fire Emblem Heroes ו-Super Mario Run, אימצו מודלים כלכליים נפרדים (הראשון חינמי ואילו השני בתשלום), ועל כן קשה לנחש את הכיוון בו תבחר נינטנדו עם המשחק החדש. מאידך, את Animal Crossing לסמארטפונים כנראה שנראה עוד השנה.

המשחק האחרון בסדרת זלדה,  The Legend of Zelda: Breath of the Wild, הוא אחד מסיפורי ההצלחה הגדולים של נינטנדו. המשחק קיבל ביקורות משבחות, ואף ציונים מושלמים במספר ביקורות. מדובר בלהיט השקה עבור קונסולת ה-Switch החדשה של החברה, ולמעשה, Zelda: Breath of the Wild כל כך פופולארי עד כי יותר עותקים של המשחק נמכרו מאשר יחידות של הקונסולה. אין ספק כי אם תשיק משחק זלדה מוצלח לסמארטפונים, נינטנדו יכולה לייצר להיט נוסף.

מקורות
WSJ
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות