מתוך: משחקי הכס - עונה 6, פרק 4

מתוך: משחקי הכס - עונה 6, פרק 4 (תמונה באדיבות HBO)

ג'ורג' מרטין חושף פרטים חדשים על סדרות הספין-אוף למשחקי הכס

ג'ורג' ר.ר. מרטין (George R.R. Martin), הסופר מאחורי ספרי "שיר של אש ושל קרח" עליהם מבוססת הסדרה "משחקי הכס" (Game of Thrones), חשף פרטים חדשים בנוגע לסדרות הספין-אוף שרשת HBO מתכננת לסדרת הפנטזיה זוכת הפרסים.

הרשת חשפה בתחילת החודש שארבעה תסריטים לפיילוטים שונים נכתבים כרגע, כל אחד לסדרת ספין-אוף אחרת. כעת מרטין מדווח שיש תסריט חמישי בכתיבה. ארבעת הכותבים שנחשפו כבר הם מקס בורנשטיין (Max Borenstein) מ"קונג: אי הגולגולת" (Kong: Skull Island); ג'יין גולדסמן (Jane Goldsman) מ"קינגסמן: מעגל הזהב" (Kingsman: The Golden Circle); בראיין הלגלנד (Brian Helgeland) מ"אגדת האחים קריי" (Legend); וקרלי ריי (Carly Wrey) מ"מד מן" (Mad Men).

מרטין לא חשף את שמו של התסריטאי החמישי, אך הוא טוען שמלבדו ומלבד מומחי ווסטרוז אליו גרסיה (Elio Garcia) ולינדה אנטוסון (Linda Antosson) "אני לא מכיר אף אחד שמכיר ואוהב את ווסטרוז כמוהו". בנוסף, לא ידוע עדיין מה יהיו חמשת הסיפורים בסדרות הספין-אופים, אך מרטין פסל שתי סדרות שמעריצים קיוו לראות.

אחת היא סדרה על הרפתקאותיהם של דאנק ואג (Dunk and Egg), נסיך ואביר שתרו את ווסטרוז כמאה שנים לפני התרחשות הסדרה. בעוד שמעריצי הספרים אוהבים מאד את סיפוריהם של דאנק ואג, שפורסמו בספרים קצרים בנפרד מסדרת "שיר של אש ושל קרח", אך מרטין מעדיף לא להפיק סביבם סדרה כיוון שהוא כתב עליהם רק שלושה ספרים קצרים, והוא היה רוצה לכתוב הרבה יותר.

רוברט ברתיאון (תמונה באדיבות HBO)

רוברט ברתיאון (תמונה באדיבות HBO)

הסיפור השני שלא יזכה לסדרה הוא סיפור המרד של רוברט ברתיאון (Roberth Baratheon), שהתרחש קצת מעל לעשור לפני תחילת "משחקי הכס". זאת מכיוון שרוב סיפור המרד כבר ידוע הן לקוראים והן לצופים, ומה שלא נחשף עדיין יהיה ידוע בקרוב, מה שיהפוך סדרה שלמה סביב המרד למיותרת בעיניו של מרטין.

מרטין מדגיש גם שלא מדובר בספין-אופים במובן המסורתי – לא מדובר בסיפורי המשך שיתמקדו בדמויות מהסדרה. אלה יהיו סדרות שיספרו התרחשויות שקרו לפני אירועי "משחקי הכס", חלקן ביבשות אחרות. לכן הוא מעדיף לא לקרוא להן ספין-אופים או פריקוולים, אלא "סדרות יורשות".

מקורות
Variety
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות