צפו בשידור החי מכנס המפתחים Google I/O הערב ב-20:00

כנס המפתחים Google I/O נפתח היום (ד', 17.5) באופן רשמי עם אירוע פתיחה בו תציג גוגל את העדכונים האחרונים הנוגעים למערכת ההפעלה אנדרואיד. הגרסה הבאה של מערכת ההפעלה, אנדרואיד 8.0 (או Android O) נחשפה לראשונה בחודש מרץ האחרון והפכה זמינה להורדה עבור מפתחים כבר במועד חשיפתה, ועבור דגמי הנקסוס והפיקסל של גוגל.

מתוך המידע שחשפה גוגל אודות Android O עד כה למדנו כי גוגל תשים דגש גדול על ביצועים עם מערכת ההפעלה החדשה, כאשר תגביל את כמות הגישות של מפתחי אפליקציות לרכיבים שונים במערכת וכך גך את המשאבים שתוכלנה אפליקציות לצרוך בזמן פעולתן ברקע. הדבר צפוי להוביל לחיסכון בחיי הסוללה במכשירי אנדרואיד שישלבו את הגרסה הבאה של מערכת ההפעלה. ההתראות ב-Android O יאפשרו יצירת סדר על פי חשיבות ודחיה של התראות למועד מאוחר יותר, כאשר גם אפליקציית ההגדרות תעבור שינויים שיהפכו אותה לפשוטה יותר לשימוש והגעה להגדרות הרצויות.

לוגו אנדרואיד O

באירוע הפתיחה של כנס המפתחים הקרוב צפויה גוגל לשים פוקוס גדול על בינה מלאכותית ולמידת מכונה, בדגש על העוזרת הדיגיטלית Google Assitant. בימים האחרונים חשפה גוגל כי נכנסה לשיתוף פעולה עם שתיים מיצרניות הרכב הגדולות, וולוו ואאודי, אשר ישלבו את מערכת ההפעלה Android Auto ברכביהן העתידיים ויביאו את העוזרת הדיגיטלית לראשונה לרכבים שלהן.

מערכות הפעלה נוספות אליהן גוגל עשויה להתייחס באירוע הפתיחה לכנס המפתחים I/O 2017 הן Android Wear עבור שעונים חכמים ומחשוב לביש, מערכת ההפעלה לטלווזיות – אנדרואיד TV, וכמובן ה-Chromecast הפופולרי. בגזרת המחשבים עשויה גוגל להתייחס ל-Chrome OS. דגש נוסף באירוע הקרוב עשויה גודל לשים על אפליקציות התקשורת שלה, הן Allo, Duo ו-Hangouts, אולם רשימת הנושאים בהם החברה תוכל לעסוק גדולה בהרבה וודאי תתרחב גם לתחומי המציאות המדומה\רבודה.

צפו עימנו בשידור החי מאירוע הפתיחה של כנס המפתחים Google I/O 2017 הערב (ד') החל מהשעה 20:00 – וידאו השידור החי מצורף בראש הכתבה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות