-פרסומת-

פטנט חדש של LG מציג: כך עשויים להיראות מכשירי הדגל LG V30 ו-G7

| יום ראשון, 21 במאי 2017, 09:30 | סלולר
כך עשוי להיראות חלקו הקדמי של מכשיר הדגל LG V30

כך עשוי להיראות חלקו הקדמי של מכשיר הדגל LG V30

מוקדם יותר השנה, סימנה LG את תחילתו של עידן המסכים נטולי השוליים בשוק הסמארטפונים כשחשפה לעולם בפעם הראשונה את מכשיר הדגל החדש והמתקדם ביותר שלה, LG G6, עם צג עצום בגודל 5.7 אינץ’, הטמון בגוף בעל מימדים מצומצמים למדי. זאת כאשר רק חצי שנה לפני כן הציגה היצרנית את ה-LG V20 עם מסך בגודל זהה ומימדים גדולים.

כעת, נראה כי היצרנית מתכוונת להביא את סערת המסכים נטולי השוליים גם לסדרת הפרימיום V, שכן פטנט חדש של החברה נחשף על ידי אתר GSM Info ובו מוצג עיצוב אותו עשויה לאמץ היצרנית עבור המכשיר הבא לסדרה, ה-LG V30. בתמונות המגיעות מתוך הפטנט, מציגה היצרנית כיצד היא עשויה לשלב בין שמירה על הפיצ’ר הבולט ביותר בסדרת V – המסך המשני, לבין הפיצ’ר המהותי ביותר ב-G6 – מסך נטול שוליים.

כפי שניתן לראות בתמונה, על מרבית חלקו הקדמי של המכשיר יוטמע מסך, כאשר בחלקו העליון נראה כי ישנה הפרדה בין המסך הראשי למשני (לא ברור אם מדובר בהפרדה דיגיטלית בלבד או שמא אלו שני צגים נפרדים). בניגוד לדגמי העבר בסדרת LG V, מצלמת הסלפי הקדמית תמוקם במרכז חלקו העליון של המכשיר, כאשר סביבה ככל הנראה תמצא אפרכסת השיחות. המסך המשני, מנגד, ישולב מימינה ומשמאלה.

העיצוב האפשרי שמוצג בתמונות הפטנט השונות עשוי להגיע הן עם ספינת הדגל V30 שתוכרז מאוחר יותר השנה והן עם מכשיר הדגל LG G7 בשנה הבאה. עם הראשון מבין השניים, LG V30 צפויה היצרנית הדרום קוריאנית ליישר קו עם ענקיות מובייל שונות ולבצע שימוש בצג מסוג OLED, זאת בניגוד לצגי ה-LCD בהם ביצעה שימוש עבור שלל מכשירי הדגל שלה.

מקורות
Android Authority
חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
אלי כהן
עורך מדור סלולר
eli@gadgety.co.il
מהנדס מערכת בחברת מוטורולה סולושנס האחראי על אינטגרציה והובלה של פרוייקטים בשוק הישראלי. יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, כתב ועורך ראשי לשעבר באתרי טכנולוגיה ומולטימדיה.
סלולרי: Apple iPhone 6S | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
 • ano

  מעדיף לשמוע גרוע כמו במיקס של שיואמי מאשר העיצוב המגוחך הזה, או כמו ההדלפה של האייפון שניראה אותו חיתוך של האפרקסת

  • ‫אוריה גאון‬‎

   יש לך את המיקס שאתה יכול להגיד שהוא נישמע גרוע?

   • ano

    לחבר יש,ובכללי זה גם מה שאמרו בסקירות+עובדה שבמיקס 2 הודלף ששיפרו משמעותית את הרכיב רטט הזה לשיפור איכות השיחה

גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות