ניית'ן דרייק (מתוך משחקי Uncharted)

טום הולנד ישחק בסרט על סדרת משחקי Uncharted

| יום שלישי, 23 במאי 2017, 20:36 | בידור ופנאי

סוני הכריזה על ליהוק של שחקן שיגלם את ניית'ן דרייק (Nathan Drake), גיבור סדרת משחקי Uncharted, בסרט מבוסס על המשחקים. השחקן שיגלם את מגלה האוצרות הנועז הוא טום הולנד (Tom Holland), שמשחק את ספיידר-מן (Spider-man) החדש ביקום הקולנועי של מארוול (Marvel).

Uncharted היא סדרת משחקי הרפתקאות מגוף שלישי, העוקבת אחרי ניית'ן דרייק, שודד-קברים ומגלה-אוצרות שנקלע לסיטואציות מסוכנות, ונחלץ מהן בשנינות, חינניות, וערימות של ארגזי תחמושת. המשחקים שואבים השראה רבה מסרטי "אינדיאנה ג'ונס" (Indiana Jones), ומתרחשים בימינו אנו. משחקים אלה אקסקלוסיבים לקונסולות ה-PlayStation של סוני, וזכויות הסרט גם הן בידי ענקית המדיה היפנית, בהתאם.

טום הולנד הוא שחקן צעיר בהרבה מגילו של דרייק במשחקים, אך הבחירה בו לא מקרית. הולנד ישחק גרסה צעירה של דרייק, שבמהלך הסרט יפגוש לראשונה את ויקטור "סאלי" סאליבן (Victor "Sully" Sullivan), הגנב המקצועי שהופך עם השנים לדמות האב ולחברו הטוב של ניית'ן דרייק המבוגר.

טום הולנד כספיידרמן

טום הולנד כספיידרמן

הרעיון לספר את סיפורו של דרייק הצעיר דווקא בא לטום רוטמן (Tom Rothman), ראש חטיבת הסרטים של סוני, אחרי שצפה בגרסה האחרונה של "ספיידר-מן: השיבה הביתה" (Spider-Man: Homecoming), הסרט בכיכובו של הולנד שצפוי לצאת ביולי.

את הסרט יביים שון לוי (Shawn Levy), שביים את סרטי "לילה במוזיאון", כמו גם ארבעה מתוך שמונת הפרקים של Stranger Things של נטפליקס (Netflix). לא הוכרז עדיין תסריטאי לסרט, אך לדברי סוני כבר התחילו לכתוב דראפט ראשון לתסריט בכיכובו של הולנד.

מקורות
Deadline
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות