-פרסומת-

הודלף: זהו מכשיר שוק הביניים בעל מבנה המתכת Lenovo Moto G5S

| יום חמישי, 25 במאי 2017, 14:45 | סלולר
Lenovo Moto G5S (הדלפה)

Lenovo Moto G5S (הדלפה)

ענקית הטכנולוגיה ואחת מיצרניות המחשבים הפופולריות ביותר בעולם, לנובו, שמחזיקה בחטיבת המובייל של מוטורולה כבר מספר שנים, הציגה מוקדם יותר השנה את הדור החדש לסדרת השוק הבינוני-נמוך למותג מוטו, הוא Moto G5. כעת, בכוונתה של היצרנית לצרף לסדרה זו סמארטפון נוסף שייחשף בקרוב מאוד וייקרא בשם Lenovo Moto G5S, כך עולה מתוך הדלפה חדשה של אתר הטכנולוגיה Android Authority.

בהדלפה החדשה של האתר צירף זה את תמונותיו של המכשיר המדובר, שהגיעו לידיו דרך “מקורות אמינים” המעורים בתוכניותיה של לנובו. על פי אלו, ניתן לראות כי ה-Moto G5S משתף חלק ניכר מקווי העיצוב שלו עם אחיו לסדרה, מוטו G5 ו-G5 פלוס, אלא שבניגוד אליהם כולל זה מבנה מתכת מלא המתעגל מגבו אל מסגרתו ואל זכוכית 2.5D העוטפת את חלקו הקדמי – ללא איזורים עשווי פלסטיק שמשמשים למעבר גלי רדיו. במקום זאת, נמצא פסי אנטנה עשויים פלסטיק שימוקמו בחלקו העליון והתחתון של גב המכשיר.

Lenovo Moto G5S (הדלפה)

Lenovo Moto G5S (הדלפה)

עוד יבלוט בגב הסמארטפון החדש למותג מוטו מערך צילום ראשי, שלא יהיה בקו אחד עם יריעת האלומיניום ממנה עשוי המכשיר, ויכיל חיישן יחיד ברזולוציה שאינה ברורה יחד עם פלאש LED. בחלקו הקדמי של המוטו G5S נמצא מסך בגודל 5.2 אינץ’ וברזולוציית Full HD ומתחתיו נמצא קורא ביומטרי לזיהוי טביעת האצבע. מילימטרים בודדים מעל לצג ימוקמו מצלמת סלפי, פלאש LED וחיישני קרבה/תאורה.

בכוונתה של לנובו, כך נמסר, להשיק שתי וריאציות עבור המכשיר – הראשונה מביניהם תהא ה-Moto G5S ואילו הנוספת תקרא בשם Moto G5S Plus ותביא עימה צג בגודל 5.5 אינץ’ וברזולוציית Full HD, בניגוד ל-5.2 אינץ’ בדגם הסטנדרטי.

מקורות
Android Authority
חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
אלי כהן
עורך מדור סלולר
eli@gadgety.co.il
מהנדס מערכת בחברת מוטורולה סולושנס האחראי על אינטגרציה והובלה של פרוייקטים בשוק הישראלי. יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, כתב ועורך ראשי לשעבר באתרי טכנולוגיה ומולטימדיה.
סלולרי: Apple iPhone 6S | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
  • 50smet

    איך moto שהציגה את המכשיר היפה בעולם(x style/Nexus 6) מציגה מכשיר מכוער כ”כ?
    כנ’ל moto z

  • iphone1000

    נוראי

גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות