שני טריילרים חדשים לספיידרמן: השיבה הביתה

סוני שחררה היום (ד') שני טריילרים חדשים ל"ספיידרמן: השיבה הביתה" (Spider-Man: Homecoming). לרוב כשיוצאים שני טריילרים זה לצד זה, אמריקאי ובין-לאומי, יש ביניהם הבדלים קטנים בלבד. כאן מדובר בשני טריילרים שונים מאד מבחינת התוכן.

למרות התוכן השונה, שני הטריילרים מתמקדים באותו האלמנט בסרט – הנבל. נבל "השיבה הביתה" הוא הנשר (The Vulture), אותו משחק מייקל קיטון (Michael Keaton) מ"בירדמן" (Birdman) ושני סרטי "באטמן" (Batman) הראשונים מלפני כמעט שלושים שנה.

"הנשר" הוא כינויו של אדריאן טומס (Adrian Toomes), מהנדס מבריק שלא סומך על הנוקמים בכלל ועל טוני סטארק/איירון-מן בפרט. טומס אוסף שרידים מהקרבות של הנוקמים, שרידים של צ'יטאורי (Chitauri) מניו-יורק ושל הרובוטים של אולטרון מסרט "הנוקמים" השני, ובונה מהשרידים הללו כלי נשק.

כלי הנשק של טומס לא משמשים להגנה עצמית בלבד – הוא גם מוכר אותם לכל המרבה במחיר. טומס רואה את עצמו כיריב של טוני סטארק, אותו עדיין משחק, כמובן, רוברט דאוני ג'וניור (Robert Downey Jr.). אך מי ששם לב לפעילותו של טומס הוא דווקא פיטר פרקר/ספיידר-מן, אותו משחק טום הולנד (Tom Holland).

פרקר הצעיר מקבל מטוני סטארק חליפה עם פונקציות רבות שדומות לאלו שבחליפות האיירון-מן, אך חליפתו מותאמת לכוחות העל שפרקר כבר פיתח, שכוללים כוח פיזי על-אנושי וזריזות יוצאת דופן. מבחינת טוני, פרקר הוא לא נוקם – הוא ילד שמתאמן על פושעים קטנים ולא מסוכנים באמת. אך פיטר נתקל בנשקים של הנשר ברחוב, ויוצא למסע צלב נגד המהנדס שמוכיח את עצמו כאויב מסוכן הרבה יותר משהיה נדמה.

"ספיידרמן: השיבה הביתה" יעלה למסכי הקולנוע ב-6 ביולי.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות