-פרסומת-

הודלף: Moto G5S Plus יביא את מערך הצילום הכפול לשוק הביניים של מותג מוטורולה

| יום שבת, 27 במאי 2017, 14:58 | סלולר
Lenovo Moto G5S Plus (הדלפה)

Lenovo Moto G5S Plus (הדלפה)

מותג הסמארטפונים מוטורולה, הנמצא בבעלותה המלאה של לנובו מזה מספר שנים, צפוי להציג בפנינו במהלך השנה הקרובה מגוון רחב של מכשירים הפונים לפלחי שוק שונים ומיישרים קו עם מרכולתן של רבות מיצרניות הסמארטפונים. בין אותן סדרות מכשירים חדשות שצפויות להגיח אלינו בחודשים הקרובים נמצאת סדרת Moto G5S, שתציע את דגם ה-Moto G5S הסטנדרטי ודגם משודרג בשם Lenovo Moto G5S Plus. כעת, לאחר שהראשון מבין השניים כבר נחשף, תמונות יח”צ ראשונות לדגם הנותר בסדרה צצות ברשת.

בתמונות ה-Moto G5S Plus שצצו ברשת במהלך היממה האחרונה, ניתן לראות כי קווי העיצוב של דגם זה יהיו זהים לחלוטין לאלו של ה-G5S ומבנה המתכת המלא לא יפסח עליו. אלא שבניגוד לאחיו הקטן, מתחת למעטה הזכוכית שבגב המתכת שלו נמצא מערך הכולל שני חיישני צילום נפרדים, שיוצמדו לפלאש LED כפול. במקרה שיהפוך המכשיר לרשמי בשבועות הקרובים ולפני דגמי סדרת Moto X4, יהיה זה לסמארטפון הראשון לבית מותג מוטורולה המציע מערך צילום כפול בגבו.

מלבד זאת, נראה כי ה-G5S Plus יציע קורא ביומטרי לזיהוי טביעת האצבע של המשתמש שיוטמע מתחת למסך בגודל 5.5 אינץ’ וברזולוציית Full HD, ומצלמת סלפי קדמית המציעה פלאש LED צמוד. הכפתורים הפיזיים של המכשיר ירוכזו בצידו הימני, שם נמצא כפתור נעילה/כיבוי ושני כפתורים לוויסות הווליום.

Lenovo Moto G5S Plus (הדלפה)

Lenovo Moto G5S Plus (הדלפה)

מקורות
My Smart Price
חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
אלי כהן
עורך מדור סלולר
eli@gadgety.co.il
מהנדס מערכת בחברת מוטורולה סולושנס האחראי על אינטגרציה והובלה של פרוייקטים בשוק הישראלי. יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, כתב ועורך ראשי לשעבר באתרי טכנולוגיה ומולטימדיה.
סלולרי: Apple iPhone 6S | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
 • iphone1000

  סתם מלא מכשירים

 • itamar4444

  מתי כבר נשמע על מערכי צילום מרובעים.
  מקווה שבקרוב. לדעתי. תוך שנתיים שלוש

 • Kobi Kobi

  מה נותן המערך חוץ מהפירוט הטכני ? תמונה איכותית יותר ?

גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות