הוכרז: Acer Nitro 5 – מחשב גיימינג מעוצב שנכנס בתקציב

מחשב Acer Nitro 5 (תמונה: Acer) מחשב Acer Nitro 5 (תמונה: Acer)

יצרנית המחשבים אייסר (Acer) הכריזה על נייד הגיימינג Nitro 5, המאפשר לגיימרים בתקציב מוגבל להנות ממחשב נייד בעל עיצוב ספורטיבי ומפרט נאה מתחת למכסה.

ל-Nitro מסך בגודל 15.6 אינץ’ וברזולוציית Full HD, המוזן בידי כרטיס מסך בתצורה מירבית של NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti. יחידת העיבוד הראשית מורכבת ממעבד אינטל מדור Kaby Lake העדכני, בתצורה של Core i5 או Core i7, עם אפשרות למעבד סדרה A10 או A12 של AMD המגיעים לצד כרטיס המסך Radeon RX550. בגזרת הזיכרון תקבלו עד 32 גיגה-בייט של זיכרון פעולה (RAM) מסוג DDR4, ובחירה בין אחסון SSD מהיר בחיבור PCIe (בנפח של עד חצי טרה) או בכונן HDD איטי (בנפח של עד שני טרה-בייט).

מערך החיבורים של המחשב מורכב מחיבור אינטרנט קווי (Ethernet) בקצב גיגה-ביט בשנייה, חיבור USB Type-C, זוג חיבורי USB 3.0, זוג חיבורי USB 2.0 ולקינוח יציאת HDMI. המחשב תומך בקישוריות אינטרנט אלחוטי בתקן 802.11ac עם תמיכה ב-MIMO 2×2 (שתי אנטנות לשידור ושתיים לקליטה). המחשב עשוי מעטפת אלומיניום יוקרתית ומעוצבת עם נגיעות אדומות בכל חלקיה, דוגמת משטח המגע, המקלדת וציר המסך.

מחשב Acer Nitro 5 (תמונה: Acer)
מחשב Acer Nitro 5 (תמונה: Acer)

המחשב החדש יושק בארה”ב ב-1 ביולי במחיר של 799 דולר (כ-2,850 שקלים), ויגיע מאוחר יותר אל אירופה, המזרח התיכון ואפריקה במחיר בסיסי של 1,099 אירו (כ-4400 שקלים). בשלב זה טרם נחשף האם המחשב החדש יעשה דרכו לישראל.

השוואת מפרטים