-פרסומת-

דיווח: Lenovo Moto E4 ו-Moto E4 Plus יושקו ב-17 ליולי

| יום חמישי, 1 ביוני 2017, 12:40 | סלולר
הדלפה: Moto E4 (משמאל) ו-Moto E4 Plus

הדלפה: Moto E4 (משמאל) ו-Moto E4 Plus (קרדיט: evleaks)

ליצרנית המובייל מוטורולה, שנמצאת בבעלותה ושליטתה המלאה של ענקית המחשוב הסינית לנובו, ישנן תוכניות גדולות לשנת 2017, כאשר מידע הנוגע לשלל סדרות מכשיריה החדשות, בהן Moto Z2, Moto G5S ועוד, כבר הספיק לדלוף לרשת באינספור הזדמנויות שונות. עתה ממשיכים הדיווחים בעניין היצרנית לזרום, אם כי הפעם חושף דיווח חדש את כל הפרטים אודות צמד מכשירי השוק הנמוך Lenovo Moto E4 ו-Moto E4 Plus.

על פי המידע החדש שדולף לרשת, יגיעו ה-Moto E4 ו-Moto E4 Plus עם מערכת על שבב בייצור מדיה טק מדגם MT6737, כשלצידה נמצא 2 או 3 גיגה-בייט זיכרון עבודה (RAM) ורכיב אחסון פנימי בסך 16 גיגה-בייט עם אפשרות להרחבה באמצעות כרטיס MicroSD.

Lenovo Moto E4 Plus (הדלפה)

Lenovo Moto E4 Plus (הדלפה)

הדגם הראשון מבין השניים, Moto E4, יגיע עם מסך בגודל 5 אינץ’ וברזולוציית HD 720P, מצלמת 8 מגה פיקסל ראשית וסוללה בקיבולת 2,800mAh. הדגם הנותר, Moto E4 Plus, יציע למשתמשיו מסך מעט יותר גדול – 5.5 אינץ’, אם כי זה יגיע ברזולוציית HD גם הוא. מלבד זה נמצא בדגם הפלוס חיישן ביומטרי לזיהוי טביעת האצבע של המשתמש, מצלמת 13 מגה פיקסל ראשית וסוללה בקיבולת של 5,000mAh.

ה-Moto E4 ו-Moto E4 Plus צפויים להפוך לרשמיים במהלך השבועות הקרובים, כאשר השקתם הרשמית עשויה להתרחש בעוד כחודש וחצי, ב-17 ביולי. מחירם לצרכן יעמוד על כ-250 דולר קנדי (כ-670 שקלים) עבור ה-Moto E4, בעוד ה-Moto E4 Plus עשוי להימכר בכ-300 דולר קנדי, הם שווי ערך לכ-810 שקלים.

מקורות
Twitter
Phone Arena
חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
אלי כהן
עורך מדור סלולר
eli@gadgety.co.il
מהנדס מערכת בחברת מוטורולה סולושנס האחראי על אינטגרציה והובלה של פרוייקטים בשוק הישראלי. יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, כתב ועורך ראשי לשעבר באתרי טכנולוגיה ומולטימדיה.
סלולרי: Apple iPhone 6S | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות