-פרסומת-

שודדי הקאריביים מוביל במכירות באחד השבועות האיטיים מזה זמן רב

| יום חמישי, 1 ביוני 2017, 14:11 | בידור ופנאי
מתוך שודדי הקאריביים: נקמתו של סלזאר (תמונה באדיבות פורום פילם)

מתוך שודדי הקאריביים: נקמתו של סלזאר (תמונה באדיבות פורום פילם)

ארצות הברית ציינה השבוע את יום הזיכרון האמריקאי, ומכירות הכרטיסים בקולנוע תמיד די נמוכות סביבו, באופן לא מפתיע. בסוף השבוע האחרון אולמות הקולנוע בארצות הברית הכניסו 172.3 מיליון דולר, הסכום הנמוך ביותר ליום הזכרון מאז 1999, שראתה 142.5 מיליון דולר בלבד בסוף השבוע בו יצא “מלחמת הכוכבים: אימת הפאנטום” (Star Wars: The Phantom Menace).

את סוף השבוע החלש מוביל “שודדי הקאריביים: נקמתו של סלזאר” (Pirates of the Caribbean: Salazar’s Revenge). בארצות הברית הוא הכניס 77 מיליון דולר, התחלה לא נוראית לשבוע כה חלש, אך נראה שהוא מצליח הרבה יותר מחוץ למולדתו, עם מעל ל-300 מיליון דולר בהכנסות ברחבי העולם.

מי שממשיך להרשים הוא “שומרי הגלקסיה חלק 2“, שממוקם בטבלת המכירות במקום השני, מיד אחרי “שודדי הקאריביים”. סרט ההרפתקאות-בחלל של מארוול הגיע כבר ל-788 מיליון דולר גלובאליים, 338 מיליון מתוכם מארצות הברית בלבד, ועקף את הסרט המקורי, שהכניס 773 מיליון דולר במכירות כרטיסים.

מדובר בסרט דיסני אחד שהחליף סרט דיסני אחר בצמרת, כך שסביר שדיסני לא מודאגת מסוף השבוע החלש יחסית. “משמר המפרץ”, לעומת זאת, פתח עם 23 מיליון דולר בלבד במגרש הביתי, מתחת לציפיות.

מאי היה חודש חלש יחסית בקופות, אך בתעשייה אופטימיים – נדמה שיוני יהיה חודש חזק מאד, במיוחד לאור ההזנקה שהוא יקבל עם “וונדר וומן“, שיוצא בסוף השבוע הקרוב ועשוי גם לדחוף את דיסני מהצמרת לכמה שבועות.

מקורות
Variety
חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
בוריס אוליאנסקי
מבקר קולנוע, צרכן מדיה מכל הסוגים ומעורב במשחקי תפקידים רוב חייו, שולחניים וממוחשבים. שותף להנחיית הפודקאסט Games of Future Past, המבקר משחקים חדשים לצד ישנים, ומשווה ביניהם.
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות