-פרסומת-

דיווח: חברת Essential עובדת על משקפי מציאות רבודה חכמות

| יום ראשון, 4 ביוני 2017, 15:03 | טכנולוגיה, מחשוב לביש
אנדי רובין

אנדי רובין (קרדיט: Joi Ito)

חברת הסטארט-אפ הצעירה Essential שהוקמה על ידי אנדי רובין, מייסד חברת אנדרואיד שנמכרה לימים לגוגל והפכה למערכת ההפעלה הפופולרית ביותר בעולם, עשויה להצטרף לסערת המחשוב הלביש שמתחוללת בימים אלו, זאת באמצעות השקתם של משקפי מציאות רבודה (AR) חכמים עליהם עובדת זו כיום. כך מתגלה באמצעות פטנט אותו הגישה היצרנית למשרד הפטנטים האמריקאי (USPTO) ונחשף על ידי אתר Patently Apple במהלך סוף השבוע האחרון.

על פי הפרטים שחושף האתר, המשקפיים החכמים עליהן עובדת כיום חברת Essential כוללים שתי עדשות, מסך עבור כל אחת מהעדשות ומצלמה אחת או מצלמות מרובות, כאשר כל אלו חבויים במעטפת של משקפיים סטנדרטיים למדי. המשקפיים, שיבצעו שימוש בטכנולוגיית מציאות רבודה (AR – Augmented Reality), יוכלו לסייע למשתמשים בחיי היום יום דרך מגוון אמצעים שונים, כאשר בין היתר אלו יציגו למשתמשים על גבי עדשות המשקפיים מצגים המשתנים בהסתמך על העצמים אותם רואה המשתמש ועל סביבתו.

כפי שמתואר בפטנט, במקרה שיביט המשתמש אל עבר ברקוד של מוצר מסויים, ביכולותיהם של המשקפיים החכמים להציג בפניו היכן הוא יכול לרכוש את אותו המוצר בדיוק במחירים הזולים ביותר. נכון לרגעים אלו לא ברור באיזה שלב של פיתוח המשקפיים נמצאת Essential, כך שיכולותיהם המלאות של ה-Essential Smart Glasses, כלל אינן ידועות בשלב הנוכחי, שכן היצרנית עשויה לקחת את הפרוייקט למגוון כיוונים שונים.

היצרנית הצעירה נמצאת כיום בתחילת דרכה וכבר הספיקה להציג בשבוע שעבר את הסמארטפון הראשון בייצורה, ה-Essential Phone. בהתאם לכך, ייתכן כי משקפי המציאות הרבודה שלה קרובים להכרזה.

מקורות
9to5google
חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
אלי כהן
עורך מדור סלולר
eli@gadgety.co.il
מהנדס מערכת בחברת מוטורולה סולושנס האחראי על אינטגרציה והובלה של פרוייקטים בשוק הישראלי. יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, כתב ועורך ראשי לשעבר באתרי טכנולוגיה ומולטימדיה.
סלולרי: Apple iPhone 6S | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות