-פרסומת-

טריילר ראשון לסרט Starship Troopers: Traitor of Mars

| יום רביעי, 7 ביוני 2017, 14:50 | בידור ופנאי

סוני חשפה טריילר ראשון ל-Starship Troopers: Traitor of Mars, סרט אנימציה חדש בסדרת “גברים בחלל”. בדומה ל-Starship Troopers:  Invasion, סרט האנימציה מ-2012, הסרט Traitor of Mars יתעלם מסרטי ההמשך המצולמים, ויתייחס אך ורק לסרט המקורי מ-1997.

הסיפור של Traitor of Mars עוקב אחר ג’וני ריקו, גיבור הסרט הראשון והספר של רוברט א. היינליין (Robert A. Heinlein), עליו הסדרה מבוססת. ריקו נשלח לפקד על קבוצה של מגוייסים טריים במאדים, היכן שהם מותקפים על ידי החרקים. את ריקו ידובב לא אחר מאשר קספר ואן דין (Casper Van Dien), שגילם את ריקו גם בסרט הראשון והשלישי.

שחקנית נוספת שתדובב דמות ותיקה היא דינה מאייר (Dina Meyer), ששיחקה את דיזי פלורס ב”גברים בחלל” המקורי. דיזי נהרגה, אמנם, אבל בטריילר נדמה שריקו פונה אליה. האם היא תופיע בזכרונותיו בלבד, או שמא יהיה טוויסט אחר בעלילה סביבה, נדע כשהסרט יצא.

עם שלושה סרטים, משחק וידאו, סדרת אנימציה ממוחשבת ושני סרטי אנימציה ממוחשבת כולל הסרט החדש, העולם הקולנועי של “גברים בחלל” מפוזר לכמה כיוונים, כשכל הפקה חדשה בוחרת למה היא מתיחסת וממה היא מתעלמת. מלבד זה ש-Traitor of Mars מתיחס לסרט המקורי ואליו בלבד, אין פרטים נוספים על הסיפור, הדמויות או השחקנים שלו.

Starship Troopers: Traitor of Mars צפוי לצאת ב-21 באוגוסט הקרוב.

חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
בוריס אוליאנסקי
מבקר קולנוע, צרכן מדיה מכל הסוגים ומעורב במשחקי תפקידים רוב חייו, שולחניים וממוחשבים. שותף להנחיית הפודקאסט Games of Future Past, המבקר משחקים חדשים לצד ישנים, ומשווה ביניהם.
תגובות לכתבה
  • shimon

    הסרט הראשון היה ממש מצויין

  • Android Developer

    זה מזכיר לי את starcraft. הלוואי שיהיה סרט שמבוסס עליו.

גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות