דיווח: LG G6 Plus ו-G6 Pro יוכרזו בתאריך ה-27 ביוני

LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

בימיו הראשונים של חודש יוני שיתפנו עמכם את הפרטים הראשונים אודות צמד סמארטפונים חדשים אותם מתכננת LG אלקטרוניקס להשיק, לכאורה, כבר במהלך החודש הנוכחי. כעת, משחרר המגזין ETNews דיווח נוסף החושף כי ענקית הטכנולוגיה הדרום קוריאנית תכריז בתאריך ה-27 ביוני, יום שלישי, על שני המכשירים שיקראו בשם LG G6 Plus ו-LG G6 Pro.

על פי המידע שנחשף בדיווח, צמד הסמארטפונים החדשים מבית LG יושקו בשלב הראשוני במולדתה של היצרנית הדרום קוריאנית, ולא ידוע אם ומתי ינדדו לשווקים נוספים ברחבי העולם. יחד עם המכשירים החדשים, שיגיעו עם עיצוב זהה לדגם ה-G6 הסטנדרטי, תציג החברה צבע שחור חדש בשם Optical Astro Black שישנה את גוון צבעו בהתאם לזווית הצפייה בו.

בכל הנוגע למפרטם הטכני צפויים המכשירים להביא עימם שינויים צנועים למדי בהשוואה לאחיהם הקטן. ה-LG G6 Plus, יגיע עם רכיב אחסון בנפח 128 גיגה-בייט ויכולות טעינה אלחוטית (שנעדרו ממרבית השווקים בהם הושק ה-G6). ייתכן שמפרטו הטכני יהיה חזק יותר משהציגה היצרנית ב-G6, אך הדבר אינו ברור בשלב הנוכחי. דגם ה-LG G6 Pro יביא עימו 32 גיגה-בייט אחסון פנימי ומפרט טכני חלש יותר בהשוואה ל-G6 המקורי.

הדיווח החדש של ET News מרחיב גם בנושא ספינת הדגל הבאה של LG, היא כמובן ה-LG V30, שצפויה להפוך לרשמית במהלך חודשי הסתיו הקרובים. לטענת זה, יגיע המכשיר עם וריאציות אחסון של 32, 64 או 128 גיגה-בייט (עם אפשרות להרחבה). שאר המפרט צפוי לשלב את מערכת השבבים Snapdragon 835 יחד עם 4/6 גיגה-בייט RAM.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים