-פרסומת-

הוכרז: A Way Out – משחק שיתופי לחברים על הספה

| יום שני, 12 ביוני 2017, 22:37 | משחקים

במהלך תערוכת E3 הקודמת הציגה Electronic Arts את תכנית EA Originals, שמטרתה לסייע למפתחות משחקים קטנות לפתח ולהוציא לאור את החזון שלהן. השנה EA הכריזה על תוצר חדש של התכנית – A Way Out, משחק שיתופי (Coop) לשני שחקנים שמפותח על ידי היוצרים של Brothers: A Tale of Two Sons.

A Way Out מספר את סיפורם של שני אסירים בכלא. וינסנט זה עתה נכלא, בעוד שליאו הוא אסיר ותיק יותר. נסיבות אישיות גורמות להם לחבור זה לזה, ולהמלט מהכלא, מה שמהווה רק את ההתחלה של המסע שלהם ביחד.

מדובר במשחק פעולה-הרפתקאות מגוף שלישי. מה שמייחד אותו ממשחקים אחרים בז’אנר, זה שלא ניתן לשחק בו לבד – המשחק מחייב שני שחקנים, אחד שישלוט בליאו ואחד שישלוט בוינסנט. לפי יוצרי המשחק ניתן לשחק בו ברשת, אבל החוויה האולטימטיבית היא חוויית ה”ספה”, בה שני שחקנים יושבים זה לצד זה, ולמען החוויה הזאת המשחק מפותח.

גיבורי המשחק יהיו ביחד לרוב אורכו, אך לעתים הם יאלצו להיפרד. לפעמים שחקן אחד יחווה סרטון קצר, בזמן שהשחקן השני עדיין ישלוט בדמות שלו. הסיפורים הנפרדים של הגיבורים אמורים להישזר זה בזה בצורה שתייצר זרימה טובה של המשחק, ותאפשר לכל שחקן לחוות את הצד שלו בסיפור המשותף של שני האסירים הנמלטים. יוצרי המשחק מבטיחים הרבה מתח ואקשן, ושלא יהיו לנו הרבה הזדמנויות לנוח במשחק הזה.

A Way Out מתוכנן לצאת ל-PlayStation 4, Xbox One ולמחשב האישי במחצית הראשונה של 2018.

חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
בוריס אוליאנסקי
מבקר קולנוע, צרכן מדיה מכל הסוגים ומעורב במשחקי תפקידים רוב חייו, שולחניים וממוחשבים. שותף להנחיית הפודקאסט Games of Future Past, המבקר משחקים חדשים לצד ישנים, ומשווה ביניהם.
תגובות לכתבה
 • 50smet

  אני מת על משחקים מהסוג הזה!
  סופסוף מפתח שמבין שלשחק עם החבר שנמצא איתך זה כיף יותר מחבר וירטואלי ברשת, גם אם זה אומר split screen.

 • עזרא

  מחכה לזה. נראה משחק מעניין לשם שינוי

 • Rabieh FLava Isaac

  נראה טוב

 • Mordechai Malka

  סוף סוף קיבלו כאן שכל נראה מדהיםםם והיתרון של עבודת צוות עם השני אחד תלוי בשני לעבור שלב זה מאתגר

גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות