הרוסים באים ל-Battlefield 1: הוכרזה חבילת ההרחבה In the Name of the Tsar

חברת Electronic Arts הציגה במסיבת העיתונאים שלה הרחבה חדשה למשחק היריות מגוף ראשון Battlefield 1. שמה של ההרחבה הוא In the Name of the Tsar, והיא תקח אותנו לחזית הגדולה ביותר של מלחמת העולם הראשונה: החזית המזרחית, בה נלחמה האימפריה הרוסית בימיה האחרונים לפני המהפכה הקומוניסטית.

ההרחבה החדשה תוסיף שש מפות למשחק, שישקפו את החורף הרוסי האכזרי ואת תנאי השטח הקשים בהם נלחמו הצבאות בחזית המזרחית. ההרחבה תוסיף צבא חדש, צבא רוסיה, שיכלול בין השאר פרשים, כלי רכב חדשים ואת גדוד המוות הנשי. מצב המשחק Operations צפוי להשתדרג גם הוא, עם התמחויות שיאפשרו לשחקנים להתאים לעצמם סגנון משחק ייחודי שיתאים להעדפות שלהם.

אחת מהמפות במשחק, Lupkow Pass, תהייה זמינה למשחק בשלושת הימים הקרובים בביתן של EA, כך שסרטוני משחקיות רבים וסטרימינג חי של המפה צפויים להציף את הרשת, למי שמעוניין לצפות בחלק מהפיצ’רים החדשים של ההרחבה.

מלבד ההרחבה החדשה, EA הכריזה גם שמפות הלילה הולכות להגיע ל-Battlefield 1 כבר הקיץ. המפות Nivelle Nights ו-Prise de Tahure יהיו זמינות ביוני. מפות אלה יתרחשו בלילה ויאפשרו לשחקנים לבחון את העירנות ויכולת הלחימה שלהם בתאורה מוגבלת.

In the Name of the Tsar תצא בספטמבר הקרוב למחשבים האישי, Xbox One ו-PlayStation 4.

השוואת מפרטים