-פרסומת-

מיקרוסופט חושפת את Forza Motorsport 7 עם רכב חדש על הבמה

| יום שני, 12 ביוני 2017, 19:30 | משחקים

את מסיבת העיתונאים שלה בתערוכת E3 פתחה אמש (א’) מיקרוסופט עם חשיפת הקונסולה העצמתית החדשה שלה, Xbox One X. מיד לאחר ההכרזה על הקונסולה, הדגימה מיקרוסופט את הביצועים שלה עם כותר חדש באחת מסדרות הדגל של ה-Xbox, משחק המרוצים Forza 7.

מיד עם הצגתו של המשחק מיקרוסופט עשתה היסטוריה. במהלך שאין לו תקדים, החברה הציגה על הבמה של E3 את ה-Porsche 911 GT2 RS, הרכב הראשון אי פעם שנחשף בתערוכת משחקי וידאו. הרכב, כמובן, יהיה זמין במשחק החדש, לצד רכבים רבים נוספים של פורשה, שעובדת בשיתוף פעולה עם מיקרוסופט זה זמן מה.

Forza 7 ירוץ על קונסולת ה-One X ברזולוציית 4K מלאה וב-60fps. במהלך ההדגמה של המשחק הוצג מרוץ בכביש ההרי המפורסם ג’בל הפיט בדובאי, ברזולוציה ורמת פירוט חסרות תקדים בסדרה.

חוויית המשחק של Forza 7 תרגיש מציאותית במיוחד. המכוניות במשחק החדש יגיבו בצורה מציאותית לסביבה ולמהירות, כאשר חלקי הרכב השונים ירעדו ויגיבו למתרחש. המשחק יציג סביבה חיה, עם תאורה דינמית שתושפע ממעברי יום ולילה, ומזג אוויר דינמי שישפיע על מסלול המרוץ, כגון שלוליות שיגדלו בהדרגה תחת גשם.

Forza Motorsport 7 יהיה זמין החל מה-3 באוקטובר בקונסולות ה-Xbox One ובמחשבים מבוססי Windows 10 עם מעל 700 מכוניות, ויציג את האוסף הוירטואלי הגדול ביותר של מכוניות פרארי, למבורגיני ופורשה.

חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
בוריס אוליאנסקי
מבקר קולנוע, צרכן מדיה מכל הסוגים ומעורב במשחקי תפקידים רוב חייו, שולחניים וממוחשבים. שותף להנחיית הפודקאסט Games of Future Past, המבקר משחקים חדשים לצד ישנים, ומשווה ביניהם.
תגובות לכתבה
  • Samsung Galaxy Note 4

    עושה חשק לקנות את ה-One X.

גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות