חגיגת המשחקים של מיקרוסופט: עשרות כותרים הוצגו עבור ה-Xbox

מסיבת העיתונאים של מיקרוסופט בתערוכת E3 2017 ארכה קרוב לשעתיים. בשעתיים אלו, לאחר ההכרזה על ה-Xbox One X, מיקרוסופט הקפידה להפריך בשיטתיות את התלונה הגדולה ביותר כלפי קונסולת ה-Xbox, והיא שאין לה מספיק משחקים. טריילר אחר טריילר, מיקרוסופט הציגה עשרות משחקים חדשים שיהיו זמינים ל-Xbox One, וחלק ניכר מהם יהיה אקסקלוסיבי לקונסולה ול-Windows 10. הנה כמה מהבולטים ביניהם:

Metro Exodus

בתערוכה הוצג משחק חדש ומסקרן בסדרת משחקי Metro, בשם Metro Exodus. מדובר בסדרת משחקי יריות מגוף ראשון, בה אנו נכנסים לנעליו של אחד השורדים ברוסיה, בעולם אכזרי וקר שלאחר מלחמה גרעינית. במוסקבה, ירדו הניצולים למערכת הרכבת התחתית, ובמנהרותיה הם מנסים לשרוד ולקיים שגרה. מפלצות מוכות קרינה השתלטו על פני השטח, אולם הדבר לא מונע מאנשים לצאת החוצה ולחפש משאבים והרפתקאות.

PlayerUnknown’s Battlegrounds

משחק היריות הפופולרי PlayerUnknown’s Battlegrouns, שזמין כרגע רק למחשבים אישיים, יהיה זמין ל-Xbox One לקראת סוף השנה. מדובר במשחק בסגנון Battle Royale, בו מספר גדול של שחקנים מגיעים למפה אחת, והמטרה היא להיות האחרון ששורד. בדרכם, השחקנים כורתים בריתות, נלחמים יחדיו, משתמשים בכלי רכב ומנסים להערים על השחקנים האחרים.

הזומבים חוזרים ב-State of Decay 2

כמו כן משחק ההשרדות State of Decay 2, בו עלינו לדאוג לקבוצת שורדים באפוקליפסת זומבים, יגיע אקסקלוסיבית לפלטפורמות מיקרוסופט. המשחק הוצג לצד טריילר, שהמחיש את האווירה העגומה בעולם המשחק מוכה-הזומבים. מדובר בהמשך למשחק State of Decay משנת 2013.

Sea of Thieves

משחק הפיראטים השיתופי Sea of Thieves הופיע והציג מגוון של פיצ’רים, הכוללים חקר תת ימי, חיפוש מטמון על אי בודד וקרב ימי בין שתי ספינות פיראטים, הכל בסביבה מרובת משתתפים. גם הוא יהיה אקסקלוסיבי לפלטפורמות מיקרוסופט, וצפוי להיות זמין בתחילת 2018.

שדרוגים גדולים ב-Minecraft

מיינקראפט (Minecraft), המשחק המוכר ביותר בעולם כיום ואחד המותגים החזקים ביותר של מיקרוסופט, הולך להשתדרג משמעותית. ראשית, עדכון חינמי שיקרא Super Duper Graphics Pack יאפשר למשחק לרוץ ב-4K, הן במחשבים אישיים והן ב-Xbox One X. בנוסף, בקרוב תהייה אפשרות לכל שחקני מיינקראפט לשחק יחד, בין אם הם משחקים מהמחשב, מהקונסולות או מהסמארטפונים והטאבלטים שלהם – כל השרתים יהיו מקושרים, ויוכלו לשחק זה עם זה.

משחקים נוספים

  • Black Desert, משחק התפקידים ההמוני (MMORPG) הקוראני המצליח, יגיע גם הוא לקונסולת ה-Xbox One.
  • משחק הפלטפורמה יוצא הדופן Cuphead, שעוצב באנימציה מסורתית בסגנון המצויר ביד, ויציאתו נדחתה מספר פעמים, קיבל תאריך יציאה חדש: 29 לספטמבר. המשחק יהיה אקסקלוסיבי למיקרוסופט.
  • פריקוול ל-Life is Strange, שיקרא Life is Strange: Before the Storm, ישוחרר בשלושה פרקים, והפרק הראשון יהיה זמין כבר באוגוסט הקרוב.
  • Ori and the Will of the Wisps, כותר ההמשך למשחק הפלטפורמה המצליח Ori and the Blind Forest יהיה גם הוא אקסקלוסיבי למיקרוסופט.
  • מיקרוסופט הכריזה גם על תכנית ID@XBOX, תכנית שתאתר משחקי אינדי ותסייע להם לצאת לאור על הפלטפורמות שמיקרוסופט מציעה. חלק מהמשחקים שהוצגו הגיעו ל-Xbox דרך התכנית הזאת.
  • לבסוף, הכריזה מיקרוסופט שתכנית התאימות לאחור תמשיך להתרחב ולהביא עוד כותרים ישנים ל-Xbox One, וביניהם משחק הפולחן Crimson Skies, אותו מעריצים רוצים לראות על הקונסולה מזה זמן רב.
השוואת מפרטים