משנה תכניות: גוגל תשיק השנה 2 סמארטפונים לסדרת Google Pixel 2

Google Pixel (צילום: גאדג'טי) Google Pixel (צילום: גאדג’טי)

מוקדם יותר השנה חשף דיווח בעל רמת אמינות גבוהה למדי כי ענקית הטכנולוגיה והמובייל, גוגל, עומלת בימים אלו על פיתוחם של שלושה סמארטפונים חדשים למותג פיקסל, העונים לשמות הקוד: Walleye – לדגם ה-Pixel 2 עם מסך 5 אינץ’, Muskie – עבור ה-Pixel XL 2 עם מסך בגודל 5.5 אינץ’ ודגם מסתורי בשם הקוד Taimen שנמסר כי יהיה גדול מהשניים.

כעת, אתר Android Police, שאמינותו גבוהה ביותר בכל הנוגע לידיעות בנושאי פועלה של גוגל, מפרסם דיווח חדש ובו הוא מעדכן כי היצרנית החליטה לוותר על פרוייקט פיתוח סמארטפון ה-Muskie. על פי הנמסר בידיעה וכפי שציינו קודם לכן, מכשיר זה תוכנן להוות כממשיך דרכו של ה-Pixel XL, אך פרוייקט פיתוחו נגנז מסיבה שאינה ברורה לחלוטין.

את מקומו של ה-Muskie בתור ה-Pixel XL 2 ימלא המכשיר האנונימי אליו נחשפנו במרץ, הוא ה-Taimen. בשלב זה לא נמסרו בדיווח פרטים חדשים אודות המכשיר,  אך אם זה יתברר כדגם הפיקסל XL 2 שנחשף במבחן ביצועים מוקדם יותר השבוע, הצצה קטנה למפרטו כבר הוצגה בפנינו.

על פי זו, יגיע ה-Pixel XL 2 (או: Taimen) עם מסך בגודל 5.6 אינץ’, ברזולוציית 2560X1312 עם יחס גובה-רוחב של 18:9, 4GB RAM, מערכת על שבב מדגם Snapdragon 835 ומצלמות קדמית ואחורית ברזולוציית 12 ו-8 מגה פיקסל, בהתאמה, יחד עם יכולות צילום וידאו ברזולוציית 4K.

יש להדגיש כי נכון לרגעים אלו עוד לא ברורה התמונה מסביב לדור הסמארטפונים הבא מבית גוגל, וייתכן כי הדברים כפי שהם נראים כעת עוד ישתנו עד להכרזה הצפויה בחודש ספטמבר הקרוב.

השוואת מפרטים