-פרסומת-

XCOM 2: War of the Chosen – ההרחבה הגדולה ביותר ל-XCOM עד עכשיו

| יום רביעי, 14 ביוני 2017, 16:30 | משחקים

תצוגת הגיימינג למחשב האישי בתערוכת E3 נפתחה עם הכותר הטקטי הפופולרי ביותר בשנים האחרונות, XCOM 2 של Firaxis. ג’ייק סולומון (Jake Solomon), המפתח הראשי של המשחק, עלה לבמה כדי להציג את War of the Chosen, הרחבה ענקית למשחק.

ההרחבה החדשה תציג תפקידים חדשים לחיילים, ציוד חדש ואויבים חדשים, אך זה רק קצה הקרחון. לדברי סולומון, מדובר בהרחבה גדולה לפחות פי שתיים מההרחבה של המשחק הקודם. ראשית, ישנם “הנבחרים” (The Chosen). אלה שלושה מנהיגי חייזרים חזקים במיוחד, שמגיעים לכדור הארץ לטפל אישית בארגון XCOM הטורדני. ביניהם יש מתנקשת (Assassin), צייד (Huter) ומכשף (Warlock). כל אחד מהם הוא דמות מגובשת לכל דבר, עם יכולות ייחודיות ואופי שמבדיל אותם זה מזה.

הנבחרים ירדפו אותנו וילחמו בנו מספר פעמים. ממפגש למפגש הם יכירו אותנו טוב יותר, ילמדו כיצד להלחם נגדינו, וגם ישתדרגו ככל שהמשחק יתקדם. גם אנחנו נצטרך להכיר אותם, וללמוד לא רק את הכישורים שלהם, אלא גם להכיר את האופי שלהם, כדי להבין איך להביס אותם.

מתוך War of the Chosen, ההרחבה ל-XCOM 2 (תמונה: Firaxis)

מתוך War of the Chosen, ההרחבה ל-XCOM 2 (תמונה: Firaxis)

לא נלחם לבד נגד הנבחרים. שלוש קבוצות מורדים חדשות מופיעות במשחק מלבדינו: Reapers, Skirmishers ו-Templars. כל קבוצה מספקת חיילים ייחודיים עם יכולות שאין דרך אחרת להשיג. אך הקבוצות האלה חשדניות, לא סומכות אחת על השניה וגם לא עלינו. נצטרך לזכות באמונן כדי לגייס אותן למאבק המשותף בחיזרים.

לבסוף, נחזור לערים הראשונות שנכבשו בפלישת החייזרים לפני 20 שנה. ערים אלה הוחרבו על ידי החייזרים, אך יש בהן ציוד ומשאבים שניתן לאסוף. הקאץ’ הוא, שחלק מהאנשים בערים האלה שרדו. הם מכונים “האבודים” (The Lost), והם מוטאנטים-דמויי זומבים שמתקיימים בקושי אחרי שהם התעוותו כתוצאה מנשקי ההשמדה ההמוניים של החייזרים. אם נרצה לחקור את הערים ההרוסות, נאלץ להלחם בגלים של אבודים.

XCOM 2: War of the Chosen תהייה זמינה ב-29 באוגוסט הקרוב.

חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
בוריס אוליאנסקי
מבקר קולנוע, צרכן מדיה מכל הסוגים ומעורב במשחקי תפקידים רוב חייו, שולחניים וממוחשבים. שותף להנחיית הפודקאסט Games of Future Past, המבקר משחקים חדשים לצד ישנים, ומשווה ביניהם.
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות