-פרסומת-

משחק האסטרטגיה הקלאסי Age of Empires חוזר, מחודש מהיסוד

| יום חמישי, 15 ביוני 2017, 12:45 | משחקים

תצוגת הגיימינג למחשב האישי בתערוכת E3 2017 נחתמה על ידי מיקרוסופט, שהכריזה על שובו של אחד ממשחקי האסטרטגיה המשפיעים ביותר בז’אנר – Age of Empires המקורי.

משחקי Age of Empires מאפשרים לנו לשחק תרבויות רבות בעולם, ולעבור איתן ארבעה עידנים. מעידן לעידן משתפרת הטכנולוגיה של התרבות שלנו, וכתוצאה מכך גם היחידות שאנחנו לוקחים לקרב. עד לאחרונה היה Age of Empires הראשון המשחק היחיד בסדרה שלא חודש ל-HD. כעת הוא עובר את החידוש המשמעותי והבולט ביותר.

לא מדובר בליטוש של משחק קיים – בעוד שבבסיס מדובר באותו המשחק, עיקר ה-assets של המשחק נבנו מחדש, ביניהם יחידות, בניינים וסביבות המשחק. כעת הם מופיעים בתלת מימד מלא לפי סטנדרטים עכשויים, ולא מוגבלים ל-16 תנוחות מוגדרות מראש כמו פעם.

פס הקול של המשחק עבר חידוש והתאמה גם כן – האפקטים נשמעים טוב יותר, נקיים יותר, והמוזיקה של המשחק הוקלטה מחדש עם תזמורת מלאה. המשחק יתמוך ברזולוציית 4K, יאפשר להתרחק מהמפה הרבה יותר מבמשחק המקורי, ויתממשק עם שירות Xbox Live המקוון למשחקי רשת.

גם המשחקיות עודכנה למשחקיות עכשווית יותר. המשחק מאפשר איחוד יחידות לקבוצות בצורה נוחה יותר, יודע למצוא פועלים חסרי מעש, ועוד פיצ’רים שהיום נחשבים לבסיסיים במשחק אסטרטגיה בזמן אמת, אך בזמנו לא היו קיימים במשחק.

ניתן להרשם לבטא של המשחק ב-ageofempires.com. באוקטובר ימלאו 20 שנה ליציאת המשחק, ובאוגוסט, בכנס Gamescom בגרמניה, מיקרוסופט תכריז על הפתעות נוספות לכבוד חגיגות 20 השנה של המשחק.

חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
בוריס אוליאנסקי
מבקר קולנוע, צרכן מדיה מכל הסוגים ומעורב במשחקי תפקידים רוב חייו, שולחניים וממוחשבים. שותף להנחיית הפודקאסט Games of Future Past, המבקר משחקים חדשים לצד ישנים, ומשווה ביניהם.
תגובות לכתבה
 • Gabriel

  עד היום אני עדיין משחק מידי פעם ב age of empires 2 the conquers. משחק מעולה

  • 50smet

   אני משחק ב3.

   • Gabriel

    כל מה שבא אחרי 3 לא התחברתי.
    age 2 e ו-heroes 3 הם הדבר האמיתי 🙂

גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות