-פרסומת-

יוביסופט ונינטנדו נפגשות במשחק התפקידים הטקטי Mario + Rabbids Kingdom Battle

| יום רביעי, 14 ביוני 2017, 15:13 | משחקים

תצוגת המשחקים של יוביסופט (Ubisoft) בתערוכת E3 2017 נפתחה בהצגת פרויקט שהיה בפיתוח כשלוש שנים, והוא שיתוף פעולה בין יוביסופט לנינטנדו: Mario + Rabbids Kingdom Battle.

הראבידס, הארנבים המופרעים של יוביסופט, מגיעים בטעות לממלכת הפטריות של מריו. כהרגלם, הם מתחילים לשבור ולהחריב דברים. מריו יוצא למסע להציל את ממלכת הפטריות מהארנבים המטורפים, כשלצדו כמה מחבריו הותיקים, וגם ראבידס המחופשים לדמויות ממלכת הפטריות.

את המשחק הציגו יחד מנכ”ל יוביסופט איב גילמו (Yves Guillemot) ושיגרו מיאמוטו (Shigeru Miyamoto) מנינטנדו, אוחזים בדגמים של רובים מהמשחק, שמעוצבים באסטיקה שמחברת את שני המותגים. בהדגמה ראינו את מריו בחברת שני ראבידס, אחד לבוש כמו הנסיכה פיץ’, והשני לבוש כמו לואיג’י. יחד שלושתם הסתובבו בממלכת הפטריות, אספו מטבעות, ונקלעו לקרבות.

הקרבות במשחק מתנהלים בתורות, בסגנון משחקי תפקידים טקטיים כגון XCOM ו-Fire Emblem. במהלך הקרב אפשר לאגף אויבים, לתפוס מחסה, וברוח משחקי סופר מריו גם לקפוץ לגבהים אדירים כדי להגיע לנקודות רחוקות במפה. עם הקרבות הדמויות יצברו נקודות נסיון, ויוכלו לרכוש יכולות חדשות שיהפכו כל דמות לייחודית וכל קרב למגוון וטקטי יותר.

Mario + Rabbids Kingdom Battle משלב בין הקלילות והצבע של משחקי מריו, לרוח השטות ולהומור הילדותי של הראבידס. המשחק צפוי לצאת לקונסולת ה-Switch של נינטנדו ב-29 באוגוסט.

חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
בוריס אוליאנסקי
מבקר קולנוע, צרכן מדיה מכל הסוגים ומעורב במשחקי תפקידים רוב חייו, שולחניים וממוחשבים. שותף להנחיית הפודקאסט Games of Future Past, המבקר משחקים חדשים לצד ישנים, ומשווה ביניהם.
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות