-פרסומת-

סוני חושפת טריילר משחקיות של Call of Duty: WWII

| יום שלישי, 13 ביוני 2017, 19:39 | משחקים

סוני הציגה בתערוכת E3 2017 את טריילר המשחקיות החדש של Call of Duty: WWII. המשחק, שמפותח על ידי Sledgehammer ומופץ על ידי Activision, הוכרז רשמית לפני כחודשיים, יחד עם טריילר שמציג את הסיפור. כעת אנחנו מתמקדים במשחק מרובה המשתתפים.

הטריילר מתחיל בפירוט המפות בהן אפשר יהיה להלחם במשחק: נורמנדי בצרפת; יער אדרן בבלגיה; אאכן בגרמניה; תעלת למאנש; וחצי האי קרים בברית המועצות. לאחר שנים של לוחמה מודרנית לצד לוחמה עתידנית, החזרה לרחובות החרבים של אירופה המופצצת מאד בולטת. עברו 9 שנים מאז שסדרת Call of Duty התרחשה במלחמת העולם השניה, ו-11 שנים מאז שעיקר המשחק התרחש באירופה. ההבדל בין המשחקים הישנים למשחק החדש ניכר מאד.

הטריילר, שלקוח כולו ממנוע המשחק, מראה את מלחמת העולם השניה בגרפיקה מציאותית מאי פעם, עם נשקים רועמים וחיילים צועקים. למרות שבמשחק הזה לא נראה כבר את כלי הנשק העכשוויים ואת יכולות התנועה העתידניות של משחקי Call of Duty מהשנים האחרונות, Activision מציגה בפנינו משחק שיהיה מהיר וברוטאלי לא פחות.

Call of Duty: WWII יצא למחשב האישי, ל-PlayStation 4 ול-Xbox One ב-3 בנובמבר. ניתן כבר לרכוש אותו ברכישה מוקדמת, מה שיפתח גישה לבטא של המשחק. שחקני PlayStation יזכו לשחק בבטא ראשונים, כבר ב-25 באוגוסט. תאריכי הבטא לשאר הפלטפורמות ייחשפו בהמשך.

חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
בוריס אוליאנסקי
מבקר קולנוע, צרכן מדיה מכל הסוגים ומעורב במשחקי תפקידים רוב חייו, שולחניים וממוחשבים. שותף להנחיית הפודקאסט Games of Future Past, המבקר משחקים חדשים לצד ישנים, ומשווה ביניהם.
תגובות לכתבה
  • Jack Reacher

    ואאאאאאאאאאאאאאאאאוווווווווווווווווו פא….נג לא יכול לחכות, נראה מדהים, פייר התגעגעתי למשחקים של WWII

גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות