נחשפו המשחקיות ותאריך היציאה של Super Mario Odyssey

נינטנדו חתמה את האירוע שלה בתערוכת E3 2017 בטריילר חדש ל-Super Mario Odyssey. הטריילר למשחק החדש על השרברב המשופם מציג לא רק את הגרפיקה החדשה של המשחק, אלא גם את המשחקיות שלו, עונה על כמה שאלות, ומעלה כמה נוספות.

ראינו בטריילר הקודם שהכובע של מריו הולך להיות עניין גדול ב-Odyssey. לכובע יש עיניים, ונדמה שהוא תבוני. ראינו את מריו זורק אותו, פוגע בחפצים, ואף משתמש בו כפלטפורמה שאפשר לקפוץ עליה וממנה לפלטפורמות אחרות. כעת אנחנו מגלים שהפונקציה העיקרית של הכובע תהייה הרבה יותר מהפכנית.

בטריילר החדש מריו משליך את הכובע על אויביו. הוא לא עושה זאת במטרה לפגוע בהם, אלא על מנת שיוכל להשתלט עליהם, ולמעשה להפוך אליהם בעצמו. כאשר הכובע פוגע באויב השליטה שלנו עוברת לאותו אויב, שמקבל שפם וכובע כדי להיות מזוהה כמריו. בצורת האויב עליו הוא משתלט מריו מקבל גם את היכולות של אותו אויב, בין אם מדובר בהתקפות, או ביכולות תנועה שלא זמינות לו בדרך כלל, כמו תעופה למשל.

Super Mario Odyssey (תמונה: Nintendo)

Super Mario Odyssey (תמונה: Nintendo)

אנחנו רואים את מריו הופך לצב, פטריה, טנק, קליע, כדור אש ואף לדינוזאור ענק. הפיצ’ר הזה משנה לחלוטין את ההתנהלות שלנו כשחקנים בכל שלב, ומאפשר למפתחים לבנות סביבות הרבה יותר ייחודיות, עם אזורים שניתן לגשת אליהם רק בתור יצורים מסוימים.

מלבד זה אנחנו רואים שמריו הולך לבקר בסביבות רבות ושונות, ולעתים אף לשנות את סגנון המשחק שלו, כמו למשל קטע משחק מפוקסל בסגנון המשחקים משנות ה-80. נוכל גם לשנות את התלבושת של מריו, ולהתאים את המראה שלו אישית עם פרטי לבוש שנשיג במהלך המשחק.

לבסוף, אנחנו רואים שבאווזר (Bowser), הדרקון שחוטף שוב ושוב את הנסיכה פיץ’ (Peach), לא במקרה מופיע בחליפה לבנה חגיגית. הוא שוב חטף את פיץ’, כמובן, ומתכנן להתחתן איתה. הפעם, אומרים בנינטנדו, “הוא מאד רציני לגבי זה”.

בין אם תבואו בשביל המשחקיות החדשנית או בשביל העלילה המטורללת, תוכלו לשחק ב-Super Mario Odyssey ב-27 באוקטובר על קונסולת ה-Switch.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות