-פרסומת-

לנובו שולחת הזמנות לאירוע שתערוך ב-27 ביוני, עשויה לחשוף את מכשיר הדגל Moto Z2

| יום רביעי, 14 ביוני 2017, 19:37 | סלולר
לנובו ומוטורולה

מקור: Kārlis Dambrāns / flickr.com

ענקית הטכנולוגיה ואחת מיצרניות הסמאטרפונים הגדולות ביותר בעולם, לנובו, מודיעה דרך חטיבת מוטורולה שבבעלותה על קיומו של אירוע הכרזה בתאריך ה-27 ביוני, יום שלישי, במסגרתו עשויה לחשוף החברה את מכשירי הפרימיום לסדרת הדגל הבאה בייצורה, היא כמובן ה-Lenovo Moto Z2.

בהזמנה לעיתונות (מצורפת מטה), לא ציינה החברה מה היא מתכננת לחשוף בפנינו במסגרת האירוע, אך כולנו יכולים לראות בקלילות רבה כי האישה המוצגת בהזמנה אוחזת בידה סמארטפון מבית סדרת מוטו. אף שלא ידוע באיזה דגם מדובר, ניתן לראות כי המכשיר כולל גוף דקיק ובגבו מערך צילום הכולל שני חיישנים נפרדים – אחד מן הפיצ’רים הבולטים ביותר שצפויים להגיע עם דגמי ה-Moto Z2 ו-Moto Z2 Force.

הזמנה לאירוע הכרזה שתערוך מוטורולה ב-27 ביוני

הזמנה לאירוע הכרזה שתערוך מוטורולה ב-27 ביוני

על פי כל הידוע לנו עד כה, צפויים ה-Lenovo Moto Z2 ו-Moto Z2 Force להגיע למשתמשיהם עם מערכת על שבב מדגם Snapdragon 835 הכוללת 8 ליבות Kryo 280 בתדר ליבה מקסימלי של 2.45GHz, זיכרון RAM בסך של 4 או 6 גיגה-בייט, מסך בגודל 5.5 אינץ’ וברזולוציית Quad HD, חיישן ביומטרי לזיהוי טביעת האצבע המוטמע מילימטרים בודדים מתחת למסך, 64 גיגה-בייט אחסון פנימי הניתן להרחבה ותמיכה במודולים מתחלפים מסדרת MotoMods.

המכשיר הראשון לסדרת מוטו Z2 הוא ה-Moto Z2 Play שנחשף לפני מספר שבועות וכולל מפרט צנוע למדי המשולב בגוף מתכת בעובי של 5.99 מ”מ בלבד. שני הדגמים הנותרים בסדרה, שעשויים להחשף כבר באירוע המתוכנן ל-27 ביוני, יהיו כאמור ה-Moto Z2 ו-Moto Z2 Force. יחד, ילוו השלושה את סדרת הדגל של חטיבת מוטורולה לשנה הקרובה.

מקורות
Phone Arena
חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
אלי כהן
עורך מדור סלולר
eli@gadgety.co.il
מהנדס מערכת בחברת מוטורולה סולושנס האחראי על אינטגרציה והובלה של פרוייקטים בשוק הישראלי. יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, כתב ועורך ראשי לשעבר באתרי טכנולוגיה ומולטימדיה.
סלולרי: Apple iPhone 6S | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות