-פרסומת-

דיווח: LG תייצר את פאבלט הדגל Google Pixel XL 2

| יום חמישי, 15 ביוני 2017, 11:01 | סלולר

Nexus 5X (צילום: גאדג'טי)

הסמארטפון האחרון אותו ייצרה חטיבת המובייל של ענקית הטכנולוגיה LG אלקטרוניקס עבור גוגל, היה ה-Nexus 5X. אך מאז חלפו כשנתיים, ובשנה האחרונה בחרה ענקית החיפוש הפופולרית בחברת HTC הטיוואנית שתייצר עבורה את הדור הראשון לסדרת Pixel הצעירה. כעת, נראה כי היצרנית הדרום קוריאנית עשויה לחזור לחזית דרך שיתוף פעולה חדש מול גוגל, כאשר LG תהא אחראית על ייצורו של פאבלט הדגל Google Pixel XL 2. כך לפי מידע חדש שמוצא דרכו אל הרשת במהלך היממה האחרונה.

הפרטים הראשוניים בנושא זה מתגלים בידיעה חדשה שפרסם אתר 9to5google, המעידה על כך ש-LG מפתחת בשיתוף פעולה מלא מול גוגל סמארטפון בעל שם הקוד Taimen. זה, כפי ששיתפנו אתכם אתמול (ג’, 13.6), צפוי להפוך לרשמי תחת שם המותג Google Pixel XL 2. אתר Phone Arena פנה לענקית הקוריאנית בנושא וזו, מצידה, מסרה את התגובה הבאה:

אנו מעריכים את שיתוף הפעולה הצמוד שלנו עם גוגל ואנו תמיד מחפשים הזדמנויות חדשות להעמקת יחסים אלו.

אף על פי שאין בדברי היצרנית אישור ממשי לעבודתה על הסמארטפונים הבאים למותג פיקסל של גוגל, נראה שתגובתה רומזת קלות כי הדברים אכן כפי שפורסמו. לפי המידע הידוע לנו עד כה לא ברור האם LG תייצר אך ורק את דגם ה-Pixel XL 2 או שמא זו תהא אחראית על ייצורו של ה-Pixel 2 הסטנדרטי גם כן. בכל מקרה, גוגל כבר הוכיחה שהמושכות בידיה בכל מקרה, כך שגם אם LG תהא אמונה על ייצור המכשירים הבאים לסדרת הפיקסל, כנראה שהייצור יהיה כל שתעשה החברה.

מקורות
9to5google
חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
אלי כהן
עורך מדור סלולר
eli@gadgety.co.il
מהנדס מערכת בחברת מוטורולה סולושנס האחראי על אינטגרציה והובלה של פרוייקטים בשוק הישראלי. יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, כתב ועורך ראשי לשעבר באתרי טכנולוגיה ומולטימדיה.
סלולרי: Apple iPhone 6S | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
 • יואב

  אתם בדיליי מטורף. מאכזב.

  הידיעה הזו מתאריך 12.6, אני העלתי אותה כאן בדיון אחר ב 13.6, ואתם מפרסמים אותה ב 15.6, שזה איחור של שלוש ימים. זמן נצח במונחי טכנולוגיה.

  • erez

   חחחח. מעניין אם המכשיר יצליח או לא. במיוחד שאנחנו יודעים מי היצרנית.

 • מחכה לפיקסל 2, מקווה מאוד שלא יהיה בייצור LG. אחרי שנכוויתי עם הנקסוס 5X אני לא סומך על היצרנית הזאת יותר. לא לוקח את הסיכון גם אם גוגל מתכננת אותו מאפס , בוחנת כל פרט בתהליך הייצור ומצליפה עם שוט בעובדים של LG.

  • Roy

   קנית מכשיר לשוק הבינוני מה ציפית? וכמו שאתה יודע גוגל מתכננת אותו בעצמה אז כל ההשגות של לא קשורות.
   אני עם ה6p ומאוד מרוצה אתה חושב שזה משנה לי ששמעתי שהיה לדגם הזה קצת בוטלופ? לא כי יש איכויות אחרות שנמדדות ואני יכול למנות לך הרבה כאלה ביחס לשאר המכשירים שהכי מצליחים בשוק.

   • אנומימי

    מה ?
    מה זה קשור שהמכשיר זול לזה שהוא מת לו ?

    • Roy

     כי אפשר לצפות מהמכשירים האלה לאותה בקרת איכות.

   • למה ציפיתי? למכשיר שלא יתפגר אחרי שנה של שימוש סביר. להזכירך בתקופת הנקסוסים גוגל תכננה את המכשירים רק חלקית והסתמכה גם על השותפות שלה בייצור שישלימו את החסר ממה שהן יודעות – והתוצאה: מכשיר של גוגל עם לוח אם של LG, שכמו ה-G4, G5, V10 גם הוא סובל מאותן בעיות של מוות בטרם-עת.
    אני שמח שאתה מרוצה מ-6P שלך. גם אני הייתי מאוד מרוצה מה-5X, בעיקר אחרי כמה עדכוני תוכנה ששיפרו אותו משמעותית. הוא לא היה מכשיר מושלם, אבל לגמרי היה שווה את הכסף כל עוד הוא עבד. אבל כל זה לא שווה כלום אם בקרת האיכות של LG לא מסוגלת לייצר מכשיר שלא יתפגר לי סתם ככה.

    • Roy

     כמו שאמרתי במכשירים לשוק הביניים אי אפשר לצפות לאותה איכות, צריך לקחת בחשבון שיהיו עם מכשירים כאלה הפתעות.

     לא מבין מה הפואנטה שלך? אמרת שאתה כבר יודע בעצמך שבפיקסל זה שונה והבקרת איכות והבנייה עוברת דרך גוגל. אז זה לא משנה.

     • קודם כל, אני לא מתקרב למוצרים של החברה הזאת יותר כי אני לא באמת יודע איך מתנהלת בקרת האיכות במפעלים שלהם. התיאור הציורי של גוגל שבוחנת כל פרט בייצור הוא לא ריאלי כמו שאתה מבין, אז לך תסמוך על זה. לא יודע אם הם מצאו את מקור התקלה ואיזו הפקת לקחים היתה שם, אם בכלל.
      חוץ מזה, אתה רציני? מכשיר לשוק הביניים? כי אם השקעתי 1500 שקל אני לא אמור לצפות ממנו לתפקד אחרי שנה? שלא לדבר על זה שכל מכשירי הדגל של LG בשנים האחרונות סבלו מאותה בעיה, אז זה לא ממש משנה. איך אני יכול לסמוך על זה שהפיקסל 2 לא ימות לי גם אחרי שנה?

     • יואב

      כל מה שאתה כותב על LG נכון, ואפילו גרוע מכך. כתבתי זאת בעצמי בדיון לפני יומיים. הטעות היחידה שלך שאתה חושב שזה שייך רק ל LG. ל 6P היו לא פחות מקרי בוטלופ מאשר לנקסוס 5X. הוגשה כבר תביעה יצוגית ענקית נגד גוגל והיצרנית וואווי.

      עכשיו אם אתה או אתם חושבים שזה שייך לעבר אתם טועים בענק. הפיקסלים השנה היו מכשירים כושלים, המכשירים והמערכת היו מפוצצים באגים. באגים קטלניים בבלוטות’, ברמקול, במיקרופון, בסוללה, בטאץ’, בחיישן טביעת אצבע, ועוד ועוד כולל פריזים בלתי נפסקים. אתם מוזמנים לגגל בעצמכם. כמות הכתבות (באנגלית) שקראתי השנה על בעיות בפיקסלים היא בלתי נתפסת. היו איזה שלושה חודשים עם כתבה יום אחר יום. אומנם המכשירים הללו לא אכלו בוטלופ אבל החוויה איתם היתה גרועה.

      משהו רע מאוד עובר מכשירי גוגל בשנים האחרונות. יש פיקציה שמכשירי גוגל איכותיים, זה מנותק מהמציאות עובדתית.

     • Roy

      אני לא התכוונתי שאם המכשיר לשוק הביניים אז הוא לא צריך לעבוד. אמרתי שיש יותר סיכוי גבוה שיהיו בו בעיות.
      אתה יכול להסתכל עליו כציורי ואיך שאתה רוצה אבל במציאות זה ממש ע”י גוגל גם בפיקסל הראשון שדומה למכשירי HTC מבחוץ כל העיצוב בנייה הפנימי שונה לחלוטין.
      דבר שאתה צריך לזכור שאומנם נתקלת במכשיר תקול אבל יש כאלה שנהנים מהמכשירים שלהם ללא בעיות כלל. והמשפחה שלי כולה עם LG ובלי שום בוטלופ או תקלות. ויש להם G2 G3 G4.

      הפיקסל 2 יהיה שונה לטובה גם העיצוב הפנימי וגם בבחירת החומרה. בכל מקרה רק רציתי להדגיש כמה נקודות אתה כמובן, תעשה את החלטתך ומה שאתה חושב טוב בשבילך.

     • Roy

      בשביל להדגיש את זה רק אומר, שלדוגמה בפיקסלים אתה יכול למצוא הרבה תקלות בכתבות שונות, אבל בפועל זה לא מה שהגיע למשתמשים. דווקא אם תלך לסרטונים ביוטיוב, אתה תראה ביקורות של 4-5-6 חודשים הפיקסל. ולא רק אומרים שלא היו להם תקלות אלא שהמכשיר עובד פנומנלי גם ביחס לגלקסי 8 מ2017 ועדיין חוזרים לפיקסל.
      מה שאני מנסה לומר שלמרות שהרבה יהיו מרוצים תמיד אפשר להיתקל בלימונים בפיקסל וגם בגלקסי אז צריך לדעת ממה להתרחק, אבל גם להכיר בעובדה שיכול להיות נתקלתי במכשיר תקול ויש כאלה שעדיין נהנים ממנו.

   • Android Developer

    מהנסיון שלי דווקא ל LG היו מכשירי נקסוס בסדר גמור. שני מכשירי נקסוס 4 שכל מה שקרה להם זה שצריך להחליף להם סוללה (התנפחה מתישהו), מכשיר נקסוס 5 שעובד בסדר גמור, ומכשיר נקסוס 5X שיש אצלי.
    הדבר היחיד שראיתי שהרבה אנשים מתלוננים עליו זה הסוללה.

 • Roy

  מדהים לדעתי זה רק יתרון עכשיו. גוגל תשלוט בבנייה איכותית. ואנחנו נרוויח מLG את המסך OLED החדש שלהם עם HDR ואת הבנייה הקומפקטית ככה שגוגל תוכל לדחוס סוללה יותר גדולה ולהחזיר את הרמקולים הקדמיים. זה לא היה אפשרי עם HTC בגלל שהיא לא יודעת לבנות בצורה יעלה, אבל עכשיו כן.

  כמו שאמרתי רק היתרונות בלי החסרונות. גוגל הולכת להיות על הגל עם המכשיר הזה. לא יכול לחכות:)

גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות