-פרסומת-

שיאומי מאשרת את עבודתה על ה-Mi Mix 2, יהפוך לרשמי עוד השנה

| יום ראשון, 18 ביוני 2017, 09:30 | סלולר
לוגו שיאומי (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

יצרנית הסמארטפונים הסינית ומי שהביאה לתודעה הציבור את טרנד המסכים נטולי השוליים, שיאומי, מאשרת באופן רשמי כי עבודת הפיתוח על מכשיר הפרימיום הבא לסדרת הסמארטפונים נטולי השוליים, ה-Xiaomi Mi Mix 2, נמצאת בימים אלו בשיאה. את האישור הרשמי בנושא מוסרת היצרנית במסגרת פוסט המתפרסם ברשת החברתית הסינית Weibo.

נוסף על האישור כי דור ההמשך לסדרת Mi Mix אכן נמצא בדרכו אלינו, מוסרת היצרנית כי הכרזתו תתרחש בנקודה מסויימת במהלך המחצית השנייה של 2017, שהחלה עם כניסתנו לחודש יוני הנוכחי. מכיוון שהכרזת הדור הראשון בסדרה התרחשה בנובמבר של השנה שעברה, ניתן להניח כי הרבעון האחרון של השנה יהווה נקודה נוחה למדי עבור הכרזת ה-Xiaomi Mi Mix 2.

הצצה לאחור

לצד הדברים הללו ועל פי המידע שנחשף, סמארטפון נוסף ונטול שוליים בייצור שיאומי ייחשף לפני הכרזתו של ה-Mi Mix 2. מכשיר זה יהיה, כך נמסר, בעל תג מחיר נגיש למדי ויביא את טרנד המסכים נטולי השוליים ישירות לשוק הסמארטפונים הבינוני.

בדברים אלו תומך דיווח מהימים האחרונים שהעיד על כך שביצרנית הסינית מתכננים להשיק את ה-Xiaomi Redmi Pro 2 עם צג נטול שוליים בגודל הנע בין 5.1 ל-5.5 אינץ’. דגם זה צפוי להגיע עם מערכת השבבים Snapdragon 660, זיכרון RAM בסך 4 או 6 גיגה-בייט, מצלמת 12 או 16 מגה פיקסל ראשית, סוללה בלתי ניתנת לשליפה בקיבולת 4,500mAh ורכיב אחסון בסך כולל של 128 גיגה-בייט.

מועד הכרזתם של ה-Xiaomi Mi Mix 2 או Redmi Pro 2 אינו ברור בשלב זה. 

מקורות
Xiaomi Today
חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
אלי כהן
עורך מדור סלולר
eli@gadgety.co.il
מהנדס מערכת בחברת מוטורולה סולושנס האחראי על אינטגרציה והובלה של פרוייקטים בשוק הישראלי. יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, כתב ועורך ראשי לשעבר באתרי טכנולוגיה ומולטימדיה.
סלולרי: Apple iPhone 6S | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות