-פרסומת-

סרטון משחקיות ראשון של Life is Strange: Before The Storm – פחות פנטזיה, יותר דרמה

| יום ראשון, 18 ביוני 2017, 18:20 | משחקים

עוד בחודש שעבר אושר כי משחק המשך ל-Life Is Strange נמצא בפיתוח, ואכן בתערוכת E3 שנסגרה זה עתה זכינו לקבל הצצה לכותר החדש. המשחק ייקרא Life Is Strange: Before The Storm, ויגלול את האירועים טרם המשחק הקודם בסדרה (פריקוול). Before The Storm יתמקד בכוכבת המשנה מהמשחק הראשון, קלואי, ובדומה לו יחולק למספר פרקים.

קטע משחקיות ראשון מ-Before The Storm מציג את מהלך המשחק. ניתן לראות כי המשחקיות דומה ל-Life Is Strange ומתמקדת בהחלטות שעל השחקנים לבצע, חקר הסביבה ושיחות. המשחק עדיין שם דגש על בילוש וריגול אחר דמויות אחרות (שלא לומר חטטנות), ונראה כי גם הפעם יהיה עלינו להכיר לעומק את הדמויות בסביבתנו, את מניעיהן, מקומן במארג החברתי והנקודות הרגישות שלהן.

הסרטון מתחיל בהופעה מחתרתית בה מסתבכת קלואי עם פרחח שתוי. אנו מקבלים תזכורת מיידית אודות אופיה המרדני של קלואי, שהולכת בסתר להופעה ומספרת כי לו אמה היתה מודעת לכך, היתה כנראה מקבלת עונש. חברתה הטובה, רייצ’ל, מצליחה לחלץ את קלואי מהסיטואציה. לאחר מכן אנו רואים סצנה חדשה, בה השתיים מתצפתות בסתר על כמה מתושבי העיר ארקדיה.

בעוד שהסגנון הויזואלי ועיקר המשחקיות דומים למשחק הקודם בסדרה, נראה כי בכל זאת ישנו הבדל מהותי: לא ניתן לחזור בזמן. גיבורת המשחק הקודם, מקס, היתה בעלת כוח מיוחד לתנועה בזמן, שהיווה חלק משמעותי מהמשחקיות ומהסיפור. לא ברור אם ב-Before The Storm יש דמויות בעלות כוחות מיוחדים, ועל כן נראה כי עיקר המשחק יתנהל כסיפור שיתמקד בדרמת הנעורים של קלואי וחברתה רייצ’ל.

Life Is Strange: Before The Storm ישוחרר בשלושה פרקים ל-PlayStation 4, Xbox One ולמחשב האישי, החל מה-31 באוגוסט.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
רפאל בן-ארי
rafael@gadgety.co.il
בוגר תואר BS.c במדעי המחשב, אוהב לחקור, לבנות ולהבין טכנולוגיה. גיק מחשבים, כותב ומשחק מגיל צעיר. בזמנו הפנוי (הנדיר) נהנה ליצור, לטייל ולקדם יוזמות שונות בתחום הגיימינג בישראל. מפעיל את ערוץ היוטיוב "אולדסקול".
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות