גאדג’טי מסקר: Skullcandy Method Wireless – ממתק לאוזניים

אוזניות אלחוטיות Method Wireless (תמונה: Skullcandy) אוזניות אלחוטיות Method Wireless (תמונה: Skullcandy)

Skullcandy ידועה בזכות האוזניות המסוגננות והממותגות אותן היא מייצרת, החביבות במיוחד על הקהל הצעיר. האם היא מסוגלת לספק את הסחורה גם ללא חוטים? יצאנו לבדוק את ה-Method Wireless, זוג אוזניות ספורט אלחוטיות מבית החברה.

מה בקופסה

תמיד אומרים כי מוטב שלא להסתכל בקנקן אלא במה שיש בו, אך מדי פעם מוטב להפוך את הקנקן לעיקר – במיוחד כשהוא כל כך מעצבן. ה-Method Wireless משווקות ללקוחות כשהן ארוזות בקופסה המעצבנת ביותר שנתקלתי בה מעודי. היא מודבקת היטב בכל צדדיה ונדמה כי לא הושמה אף מחשבה לאופן בו המשתמשים יפתחו את הקופסה – כאילו תוכננה להכיל אותן בתוכה לדירעון עולם, בדומה לארון קבורה חולני המיועד לאנשים חיים.

מוחי הקודח לא הצליח להגות אף דרך לחלץ את האוזניות מן הכלא המאובטח מבלי להשמיד את הקופסה כליל, על אף שהקדשתי לכך מחשבה מרובה (אם יש לכם דרך – שתפו אותנו בתגובות!). בכל מקרה, לאחר שחרור האוזניות מהקופסה גיליתי בתוכה את החבילה הרגילה – האוזניות (כמובן), זוג מתאמים לאוזן, כבל טעינה, וניירת (מידע לגבי אחריות, הוראות שימוש).

נוחות שימוש ועיצוב

אף חיבתה של Skullcandy לעיצובים ססגוניים המושכים את העין, ה-Method Wireless מעוצבות באופן סולידי וסטנדרטי למדי. בדומה לאוזניות אלחוטיות רבות אחרות, רצועת צוואר שחורה ממנה יוצאות זוג אוזניות שחורות עם חוטים שחורים. החלק המעוצב היחיד באוזניות הוא כיסויי הסיליקון, להן תבנית שיש ייחודית בשלל צבעים.

העיצוב החיצוני של האוזניות לא מעיד על השקעה מיוחדת, אך אין ספק כי Skullcandy הקדישה מחשבה לנוחות המשתמש, וניתן לראות זאת במגוון היבטים קטנים. ראשית, ניתן להצמיד את חוטי האוזנייה לרצועת הצוואר באמצעות תעלה בה משולבים מספר קליפסים קטנים, על מנת לכוונן בצורה מושלמת את אורך החוט. גם כפתור השליטה בעוצמת השמע ובניגון גדולים וקלים לזיהוי, מופרדים בגבהים שונים.

אוזניות אלחוטיות Method Wireless (תמונה: Skullcandy)
אוזניות אלחוטיות Method Wireless (תמונה: Skullcandy)

לרצועת הצוואר צורה קמורה, הנחה בבטחה על גבי הכתפיים ומונעת מהרצועה להחליק במהלך הריצה. אף על פי שהחוויה הכללית נוחה ומספקת, האוזניות לא חפות מבעיות קטנות. כיסוי פתח הטעינה, לדוגמה, מחובר אל האוזניות ברצועת גומי קצרה מדי שלא מאפשרת הכנסה נוחה של כבל הטעינה (הוא מפצה על זאת בכך שהוא מאפשר לאוזניות להיות עמידות לזיעה). היינו שמחים גם למשוב באמצעות רטט, שתרם רבות לחוויה באוזניות ה-Halo Smart של Jabra.

כיסויי הסיליקון לאוזניות מגיעים בשני גדלים בלבד – היצע מצומצם מדי עבור הטווח הרחב של האוזניים האנושיות. הכיסוי הקטן סיפק אטימה טובה לאוזנים הקטנטנות שלי וחסם היטב רעשים חיצוניים, אך החוויה שלכם עשויה להיות שונה בתכלית, בהתאם לגודל האוזניים שלכם. האטימה הטובה של האוזניות הייתה לעתים טובה מדי, וגרמה להפרשי לחץ שבעקבותם מעט אי נוחות.

אוזניות אלחוטיות Method Wireless (תמונה: Skullcandy)
אוזניות אלחוטיות Method Wireless (תמונה: Skullcandy)

איכות שמע

בתחום איכות השמע, ה-Method Wireless מוכיחות כי הן ללא ספק מבית היוצר של Skullcandy, ומתהדרות בחותם השמע האופייני של החברה. איכות השמע של Skullcandy נמצאת איפשהו באמצע בין אוזניות השמות דגש על הבסים לבין אוזניות איכותיות השמות דגש על דיוק בהעברת הצלילים – תמצאו פה הרבה באס, יותר מדי עבור אניני הטעם, אך הוא לא מעיב באופן קריטי על חווית ההאזנה.

בפשטות, ה-Method Wireless מציעות בידור זול להמונים – הרבה באס, ודגש מועט על עדינות ועל דיוק. הרוב המוחלט של האנשים יהנו מאוד מאיכות השמע של ה-Method Wireless, ורק קומץ קטן של פוריטנים יוכל להתלונן על מחסור בדיוק, על שימוש מוגזם בבאס, ועל גרף התדירויות הבלתי מאוזן.

בסופו של יום, איכות השמע של אוזניות ה-Method Wireless תלוייה בעיקר בטעם אישי. אם אתם נוהגים לשמוע מוזיקת פופ או EDM וחובבים באס שמנוני ועבה – תהנו להאזין ל-Method Wireless. עם זאת, דיוק בתדרים האמצעיים וצלילות יוצאת דופן לא תמצאו כאן, ואם אתם נוהגים להאזין דרך קבע לאוזניות איכותיות וניטרליות – תאלצו לחפש פיתרון אלחוטי אחר.

תצויין לטובה עוצמת השמע המירבית הגבוהה במיוחד של ה-Method Wireless – בווליום מלא הן די מחרישות אוזניים, ומסוגלות להשתיק את כל הרעשים סביבכם, חזקים ככל שיהיו.

סוללה

קשה למצוא בימינו אוזניות אלחוטיות שלא עומדות בגבורה בשלל מבחני סוללה, במיוחד כשמדובר באוזניות אלחוטיות עם רצועת צוואר בה מוטמעת סוללה נאה. Skullcandy מבטיחה תשע שעות שימוש, ובמבחנים שלנו התגלה כי זמן הסוללה של ה-Method Wireless אכן אינו מהווה בעיה. תוכלו להשתמש בהן מבלי להקדיש תשומת לב מיוחדת לטעינה תכופה.

סיכום

בסופו של יום, ה-Method Wireless הן אוזניות אלחוטיות טובות – הן מתוכננות כהלכה, לא נופלות בתחום הסוללה, ומספקות אטימה טובה לאוזן. הבחירה האם לרכוש אותן תלוייה בעיקר בטעם האישי שלכם – אם אתם מחבבים אוזניות Skullcandy אחרות (או דומות להן), ככל הנראה תהנו גם מה-Method Wireless. אם הטעם שלכם נוטה יותר לכיוון אוזניות יוקרתיות וניטרליות דוגמת אלו מבית Audio-Technica ו-Sennheiser, אולי מוטב לחפש אוזניות אחרות עם מעט יותר צלילות ופחות באס.

את האוזניות ניתן למצוא במחיר של 349 שקלים ביבוא רשמי של חברת רונלייט, בחנויות החברה וברשתות מכוני הכושר הולמ’ס פלייס, גו-אקטיב ו-Swift ובקרוב גם באופיס דיפו.

מה אהבנו?

  • נוחות שימוש
  • צלילים מאוזנים
  • חיי סוללה
  • עוצמת שמע גבוהה במיוחד

ומה לא?

  • אריזה
  • עיצוב
השוואת מפרטים