בקרוב: המשחק המוזר הזה נראה כמו מערכת הפעלה משנות ה-90

בין שלל המשחקים וההכרזות ב-E3 השנה היה קל לפספס את Kingsway, משחק חדש מאת Adult Swim. דבר כזה עוד לא ראינו – זהו כותר תפקידים בכיכובה של מערכת הפעלה בדיונית משנות ה-90. המשחק אמנם נראה כמו מערכת הפעלה מפוקסלת, אך למעשה זהו ממשק המשתמש של המשחק, ואיתה תנהלו את ההרפתקה שלכם.

ב-Kingsway, אויבים ומלכודות הם חלונות קופצים שיכולים להפתיע אתכם ברגע. במקום תיק שבעזרתו תישאו חפצים, תוכלו לארגן אותם בתיקיות. המשימות שלכם נמסרות באמצעות אי-מייל מדומה. אם תרצו מוזיקת רקע, תצטרכו להפעיל תוכנה דמויית-WinAmp בתוך המערכת. הכל נעשה באמצעות מערכת ההפעלה המדומה שללא ספק תעורר נוסטלגיה בכל מי שהשתמש במחשב אי שם בשנות ה-90.

Kingsway, מערכת הפעלה שהיא בעצם משחק

Adult Swim מתארת את המשחק כמערכת הפעלה אשר מעודדת פרודקטיביות: "Kingsway היא מערכת ההפעלה מספר אחת עבור משימות יומיות כמו ריסוק גולגלות ואירגון שלל. מתקשים למיין את השיקויים והחרבות שלכם? אל חשש! Kingsway יכולה לעזור לכם להתנהל, ובזכות ממשק המשתמש שהינו קל להפעלה, יהיה לכם יותר זמן לשיטוט מלא שלווה בעולם השאול".

הרבה לפני E3, בתחילת האביב, השיקה Adult Swim טריילר משונה לא פחות. הטריילר בנוי כסרטון הדרכה למערכת ההפעלה, כפי שהיה נהוג להפיק בשנות ה-90 – אלא שכאן, החלונות מלאים מפלצות, ובמקום לפתוח מעבד תמלילים או לערוך חשבונות, מטרת המשתמש במערכת היא להתקדם בהרפתקה. ניתן להזיז חלונות ולסדר את הממשק לנוחותכם. אולם היזהרו: אם תמותו המערכת תקפא ותציג לכם מסך כחול, כאילו התרחשה שגיאה קריטית, ותאלצו להתחיל את המשחק מהתחלה.

Kingsway צפוי להגיע לשחקני המחשב האישי ב-1 באוגוסט,2017.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות