שחקו באיזור הראשון של Hitman בחינם

| יום שלישי, 20 ביוני 2017, 18:01 | משחקים

ימים ספורים לאחר ש-IO Interactive הדנית הכריזה שהיא תמשיך לעבוד כמפתחת משחקים עצמאית, היא מתחילה לקדם את המותג החזק ביותר שלה. לאחר הפרידה מ-Square Enix, ענקית הגיימינג היפנית, IOI שמרה על הזכויות לסדרת הדגל שלה, Hitman. המשחק האחרון בסדרה זכה לשבחים מכל מי ששיחק בו, אך מדובר בכמות די מצוצמת של אנשים.

בכדי שאנשים נוספים יוכלו לחוות את המשחק עליו IOI שקדה זמן רב, היא משחררת בחינם את האיזור הראשון בפרק הראשון של המשחק. מדובר במבנה של ICA, הארגון הבדיוני שמסדרת לסוכן 47 את משימות ההתנקשות שלו.

Hitman החדש מתאפיין בכך שכל אזור שלו הוא מגרש משחקים עצום עם אינספור אפשרויות, ומבנה ה-ICA לא שונה. השלב יכלול את כל התוכן שיצא במשחק המלא. זה כולל שתי משימות סיפור, שתי מטרות התנקשות צדדיות, מעל 40 אתגרים מוגדרים ואלפי משימות שנוצרו על ידי שחקנים אחרים שזמינות ב-Contract Mode של המשחק.

את השלב הבודד ניתן יהיה לשדרג ברכישה של הפרק הראשון כולו, שכולל גם את פריז, או ברכישה של כל העונה הראשונה, הכוללת שישה פרקים בסך הכל. השלב החינמי הבודד נחשב לחלק מהמשחק לכל דבר, וכל ההתקדמות שבו לא תתאפס במקרה של שדרוג, אלא תשמר ותמשיך לשאר המשחק.

שלב ה-ICA יהיה זמין בחינם לתמיד, החל מהיום בערב (ג'). הוא יהיה זמין לכל הפלטפורמות, הכוללות מחשבים אישיים (כולל לינוקס, ובקרוב גם מק), PlayStation 4 ו-Xbox One. שאר המשחק יהיה זמין לרכישה בהנחות משמעותיות בימים הקרובים, הנחות שיגיעו עד ל-60% בחלק מהפלטפורמות.

למשחק בחינם – לחצו כאן למעבר לאתר החברה

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות