צפו בוידאו: סופר מריו מגיע לעולם האמיתי עם ה-HoloLens

ביום שמשי בסנטרל פארק, ניו-יורק, נצפה אדם לבוש בבגדי סופר מריו, קופץ על פטריות מהלכות, שובר לבנים בידיו ואוסף מטבעות מפוקסלים. המשחק הבא של נינטנדו, Super Mario Odyssey, אמנם יתרחש בחלקו גם בשלבים המבוססים על העולם האמיתי – אך לזה לא ציפינו. הדבר מתאפשר באמצעות משקפי המציאות הרבודה HoloLens של מיקרוסופט, אשר מסוגלות להציג שכבה וירטואלית על פני הנוף.

לפני מספר ימים העלה אבישק סינג (Abhishek Singh) סרטון לרשת, בו ניתן לראותו מרכיב את משקפי המציאות הרבודה של מיקרוסופט, ומטייל בעולם של סופר מריו. ההדגמה המרשימה התרחשה בסנטרל פארק, שם שביל סטנדרטי לכל הדעות הפך למסלול מהמשחק סופר מריו, עם לבנים שניתן לשבור, מטבעות לאסוף, ואויבים לחסל – כאשר את כל אלו מבצע אבישק בעצמו בתור סופר מריו.

ההדגמה המרשימה צברה תאוצה בימים האחרונים, והסרטון של אבישק כבר גרף למעלה מחצי מליון צפיות. אין ספק כי היצירה המרשימה מעוררת את דמיון השחקנים, ומציגה לנו מה יכול להיות אפשרי בתעשיית המשחקים בשנים הקרובות, עם השיפורים שנעשים לטכנולוגיית המציאות הרבודה, זמני הסוללה וכלי הפיתוח. מרשים עוד יותר לזכור שהמשחק נבנה למעשה על ידי אדם בודד.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות