טריילר ראשון לג'ומנג'י: ברוכים הבאים לג'ונגל – זה כבר לא משחק לוח

"ג'ומנג'י" (Jumanji) הוא סרט מ-1995 שמספר על זוג ילדים שמוצאים משחק לוח ישן ומסתורי. כאשר הם משחקים בו הם מגלים שהמשחק הוא שער לעולם אחר, ממנו מתחילות לצאת חיות ג'ונגל מסוכנות לעולמם. הסרט זכה למעמד פולחן בקרב ילדי שנות ה-90, וכעת סוני מחדשת את הסרט. אלא שלפי הטריילר, הקונספט משתנה מעט.

"ג'ומנג'י: ברוכים הבאים לג'ונגל" (Jumanji: Welcome to the Jungle) מספר על ארבעה תלמידי תיכון שנענשים יחד בריתוק. כחלק מהריתוק, הם נדרשים לסדר מרתף מאובק בבית הספר.

במהלך סידור המרתף הם נתקלים בקונסולת משחק שנראית עצמה כאילו היא נלקחה משנות ה-90. בקונסולה ישנו משחק אחד בלבד – ג'ומנג'י. בתחילת המשחק השחקנים נדרשים לבחור דמויות. ברגע שארבעת הנערים בוחרים את דמויותיהם הם נשאבים פנימה, לתוך הקונסולה עצמה, ומוצאים עצמם בעולם פראי ומסוכן.

הילדים שומרים על התודעה והזהות שלהם, אך נמצאים בתוך גופן של הדמויות אותן הם בחרו. את ארבעת דמויות המשחק מגלמים קווין הארט (Kevin Hart), קארן גילאן (Karen Gillan), ג'ק בלאק (Jack Black) ודוויין ג'ונסון (Dwayne Johnson). כיאה לדמויות ממשחק וידאו, לכל דמות יש יכולות מיוחדות וכישורים יעילים, שגיבורי הסרט מגלים בהדרגה במהלך הרפתקאותיהם.

אנו רואים שבג'ומנג'י יתקלו הגיבורים לא רק בחיות פרא, אלא גם בישובים אנושיים אקזוטיים ומסתוריים. ממסעות הליקופטר בין צוקים ועד למרדפי אופנועים המוניים, לא יהיה רגע של שקט בארץ ג'ומנג'י.

"ג'ומנג'י: ברוכים הבאים לג'ונגל" צפוי לצאת ב-20 בדצמבר בארצות הברית.

השוואת מפרטים