דיווח: LG Q6 היא גרסה קטנה של ה-G6 עם מסך 5.4 אינץ’

LG G6 Plus LG G6 Plus

במהלך חודש אפריל האחרון חשף דיווח של מגזין הטכנולוגיה Techno Buffalo כי ענקית הטכנולוגיה ויצרנית המובייל הדרום קוריאנית, LG אלקטרוניקס, עובדת על וריאציה מוקטנת לספינת הדגל G6. כעת, מאשר את הדברים מדליף המובייל הפופולרי והמוכר בתעשיית הסמארטפונים והטכנולוגיה, אוון בלאס, שמוסר בציוץ חדש כי את הגרסה הקטנה של מכשיר הדגל תכנה היצרנית בשם LG Q6.

לטענת בלאס, ה-LG Q6 יגיע למשתמשיו עם מסך קטן מזה של ה-G6, כשגודלו יעמוד על 5.4 אינץ’, בעודו שומר על יחס גובה-רוחב של 18:9. צג המכשיר צפוי להיות נטול שוליים כך ששטחו הקדמי יציע יחס מסך-גוף מכשיר הנמדד בכ-80 אחוזים. עוד מוסר המדליף בציוצו כי בניגוד ל-G6, ה-LG Q6 לא יביא עימו מערך צילום כפול ובגבו נמצא מצלמה יחידה ברזולוציית 13 מגה פיקסל.

מתחת למכסה המנוע לא ידוע איזו מערכת שבבים תתפקד בזירת הביצועים, אך לא משנה איזה שבב נמצא שם – זה יגובה ב-3GB RAM בלבד, ככל הנראה לצד 32 גיגה-בייט אחסון פנימי. במקרה שתפעל היצרנית בדומה לשנה שעברה, אז השיקה את הגרסה המוקטנת עם מפרט דומה למדי למכשיר הדגל, ייתכן מאוד כי נמצא ב-Q6 את שבב העיבוד Snapdragon 821.

מבנה המכשיר ועיצובו צפויים להיות דומים גם הם לאלו של ה-G6 בגרסתו הסטנדרטית. משמעות הדבר היא שה-LG Q6 יציע למשתמשיו מבנה “סנדוויץ’ זכוכית” המשלב בין 2 יריעות זכוכית העוטפות את המכשיר מחלקו הקדמי והאחורי, אל מסגרת עשויה מתכת המאגדת בין שני חלקי הזכוכית.

בשלב זה לא ידוע מתי תכריז היצרנית על ה-LG Q6, אם כי להערכתנו הדבר יתרחש לפני הכרזת ה-LG V30 בחודשים אוגוסט-ספטמבר. 

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים