פאנל מסך Full Active (תמונה: Japan Display)

פאנל מסך Full Active (תמונה: Japan Display)

עיצוב הסמארטפונים של סוני עשוי להשתנות עם שילוב מסך ללא שוליים

| יום ראשון, 2 ביולי 2017, 16:44 | סלולר

תערוכת האלקטרוניקה הצרכנית IFA 2017 מתקרבת בצעדי ענק ועל פי שמועה חדשה אנו עשויים לראות בה סמארטפון חדש מבית סוני אשר לראשונה מזה זמן רב יציג שינוי משמעותי בצד העיצוב, כאשר ישלב מסך נטול שוליים.

מקור השמועה ברשת החברתית Weibo, מה שלא מעיד על אמינות גבוהה, אולם בבסיסה ישנה עובדה חשובה שהוצגה לנו דרך הכרזה על פאנל מסך חדש של יצרנית המסכים Japan Display בסוף יוני. יצרנית המסכים היפנית הינה שותפות בין סוני, טושיבה והיטאצ'י, מה שעשוי לרמוז על שילוב המסכים אותם מייצרת החברה במכשירי הסמארטפון של סוני. פאנל המסך האחרון אותו הציגה הינו ה-Full Active Display, אשר מגיע בגודל 6 אינץ' ומציע רזולוציית 1080×2160 בפורמט 18:9, המוכר לנו מסמארטפונים אחרים בשוק שכוללים שוליים מצומצמים סביב המסך.

מסך ה-Full Active Display עשוי להיות זה שיגיע לסמארטפון חדש מבית סוני כבר בתערוכת IFA הקרובה, בה אנו מצפים לראות את ממשיך דרכו של Xperia XZ, מכשיר הדגל אותו חשפה החברה בתערוכת IFA בספטמבר 2016. גודל המסך של ה-Xperia XZ עמד על 5.2 אינץ' בלבד, אך אם תיפטר סוני מהשוליים הענקיים מעל ומתחת למסך, אין מניעה בשילוב מסך בגודל 6 אינץ' במימדים הדומים לאלו של מכשיר הדגל הקודם בסדרה.

מכשיר הדגל הקודם של סוני, ה-Xperia XZ, זכה למפרט הכולל את פלטפורמת העיבוד Snapdragon 820, כך שממשיך דרכו צפוי לשלב פלטפורמה חזקה גם כן, ככל הנראה Snapdragon 835. לצד זאת אנו מצפים לראות רכיב זיכרון בנפח 4GB RAM, אחסון בנפח 64 גיגה-בייט ועדכונים בצד המצלמה גם כן.

תערוכת IFA 2017 תיערך בעיר ברלין, גרמניה, בין התאריכים 1-6 בספטמבר. בימים הקודמים לתערוכה צפויות המציגות בה לערוך מסיבות עיתונאים בהן יחשפו את המוצרים החדשים שלהן לשנה הקרובה.

מקורות
Android Authority
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות