התכוננו: הרימאסטר לסטארקראפט מגיע בחודש הבא

| יום ראשון, 2 ביולי 2017, 19:36 | משחקים

בליזארד הודיעה שהרימאסטר למשחק סטארקראפט (Starcraft) ייצא כבר  ב-14 באוגוסט. הרימאסטר יכלול לא רק את Starcraft המקורי, אלא גם את חבילת ההרחבות Brood War. מלבד גרפיקה וצליל משופרים עם תמיכה ברזולוציה של עד 4K, גרסת הרימאסטר תכלול גם מערכת חדשה של מציאת שחקנים וטבלאות של השחקנים המובילים. כמו כן, יהיה ניתן לשמור את ההתקדמות שלכם בקמפיין בענן, ואפילו את המהלכים החוזרים ורשימת קיצורי המקשים שהגדרתם לעצמכם.

עוד בונוס נחמד שכבר הפך למסורת בקטגוריית הרימאסטרים מתבטא ביכולת לעבור מהגרסה החדשה לגרסה המקורית בלחיצת עכבר, וכן, זה אומר שמבחינת המשחקיות, שתי הגרסאות זהות לחלוטין. מי שיזמין את המשחק מראש, יוכל לקבל לא רק סקינים בלעדיים לבניינים במשחק, אלא גם מספר פורטרטים בלעדיים ומפקד חדש למשימות הקו-אופ עבור Starcraft II.

למרות שהמחיר של הגרסה החדשה הוא זול באופן כמעט מגוחך ועומד על כ-15 דולר בלבד, יהיה אפשר לשחק גם עם שחקנים שלא יחליטו לשדרג וההפך. המשחק יהיה זמין למערכת ווינדוס ומחשבי מקינטוש (macOS), כאשר מי שירצה להריץ אותו על לינוקס, יהיה חייב להשתמש בתוכנות אמולציה שונות כגון Wine וטלאים ייעודים (שאין ספק שיצוצו ברחבי הרשת במוקדם או במאוחר).

הטריילר ששוחרר לקראת ההשקה אמנם לא מציג קטעי משחקיות (Gameplay) חדשים, אבל הוא בהחלט מרשים בפני עצמו, ואין פלא שהוא פונה דווקא לשוק הקוריאני, שם תחרויות סטארקראפט מקצועיות נחשבות לסוג של ספורט לאומי.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות