לוגו LG (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

עוד רבעון משמים: LG חוזה דשדוש בתוצאות לרבעון השני

| יום ראשון, 9 ביולי 2017, 17:47 | כלכלי

חברת LG אלקטרוניקס פירסמה בסוף השבוע את הצפי לתוצאות הרבעון השני של השנה. לעומת סמסונג שצופה רבעון מזהיר, אצל LG התוצאות אמורות להיות קצת יותר מתונות. המכירות של LG ברבעון השני אמורות להסתכם ב-14.6 טריליון וון שהם 12.6 מיליארד דולר (בדומה לרווח התפעולי שיהיה לסמסונג). זו תהיה ירידה צנועה לעומת הרבעון הראשון ועלייה קטנה לעומת הרבעון המקביל.

הרווח התפעולי של LG אמור להסתכם ב-576 מיליון דולר, סכום צנוע למדי (בעיקר לאחר הדיווח של סמסונג). ועדיין תהיה זו עלייה של 13% לעומת שנה שעברה. התוצאות הצפויות לא ממש ילהיבו את השוק שכן למרות התחלה לא רעה עבור מכשיר הדגל LG G6, החברה עדיין לא מצליחה להוציא מכך רווח נאה. למעשה חטיבת הסמארטפונים די מכבידה על שאר החברה.

ברבעון האחרון של 2016 הסבה חטיבת המובייל הפסד של 416 מיליון דולר לתאגיד הגדול. בעוד שבשאר התחומים LG דווקא משיגה נתחי שוק נאים והסוללות למכוניות שלה מקבלות ביקושים נאים בעולם, בעולם המובייל החברה לא מצליחה לשכפל את הדומיננטיות שנראית בשאר התחומים.

ברבעון הראשון של השנה הציגה LG אלקטרוניקס עליה ראשונה במשלוחי סמארטפונים לאחר ירידה של 7 רבעונים ברציפות, זאת לאחר השקתו של ה-LG G6. על מנת להמשיך את העליה במשלוחים על החברה לדווח על משלוח של יותר מ-13.9 מיליון סמארטפונים במהלך הרבעון השני של השנה, זהו המספר אותו הציגה ברבעון השני של 2016.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות