סדרת LG Q6 (תמונה: :LG Electronics)

סדרת LG Q6 (תמונה: :LG Electronics)

הוכרזה: סדרת LG Q6 – עם מסך נטול שוליים ביחס 18:9

| יום שלישי, 11 ביולי 2017, 09:30 | סלולר

בהמשך לסדרת שמועות, דיווחים וטיזרים שהחלה לצוץ ברשת בשבועות האחרונים, חשפה זה עתה ענקית הטכנולוגיה ויצרנית הסמארטפונים הדרום קוריאנית, LG, את סדרת ה-LG Q6. הסדרה החדשה מהווה וריאציה ייחודית למכשיר הדגל G6, בעודה מביאה עימה את הפיצ'ר המשמעותי ביותר שהגיע עם המכשיר הדגל, צג נטול שוליים בעל יחס צפייה של 18:9 (או 2:1).

תחת סדרת הסמארטפונים החדשה של LG מספקת זו שלושה דגמים שונים המציעים כל אחד הבדלים קטנים למדי זה מזה. ראשית, כל השלושה – LG Q6, LG Q6 Plus ו-LG Q6 Alpha, מציעים עיצוב זהה הכולל צג Full Vision נטול שוליים בגודל 5.5 אינץ' בחלקם הקדמי, שמגיע ברזולוציית Full HD Plus בפריסה של 1080×2160 פיקסלים ועם יחס צפייה של 18:9. מסגרת המכשירים מגיעה בייצור אלומיניום מסדרה 7000, בעוד גבם מגיע במעטה זכוכית.

LG Q6 Plus (תמונה: :LG Electronics)

LG Q6 Plus (תמונה: :LG Electronics)

למרבה ההפתעה, סדרת Q6 מסמנת שינוי מהותי עבור LG בכל הנוגע לעיצוב. ראשית, כפתור הנעילה/כיבוי מבצע מעבר מגב המכשיר אל מסגרת האלומיניום שלו, ויחד עם העברתו מוותרת היצרנית על קורא טביעות האצבע שמגיע בגב מכשיריה בדרך כלל. שינוי נוסף בגב המכשיר מתבטא בהעברת המצלמה לצידו השמאלי-עליון ושילובו של הרמקול הראשי בצידו השמאלי-תחתון.

מתחת למכסה המנוע מציעה סדרת ה-LG Q6 את מערכת השבבים Snapdragon 435, הכוללת 8 ליבות Cortex-A53 בתדר ליבה מקסימלי של 1.4GHz, לצד מאיץ גרפי (GPU) מדגם Adreno 505, סוללה בקיבולת 3,000mAh, מצלמה ראשית ברזולוציית 13 מגה פיקסל יחד עם פלאש LED וכן מצלמת סלפי קדמית ברזולוציית 5 מגה פיקסל עם זווית צילום רחבה (100 מעלות).

LG Q6 Alpha (תמונה: :LG Electronics)

LG Q6 Alpha (תמונה: :LG Electronics)

ההבדלים בין שלושת דגמי הסדרה מגיעים בצד הזיכרון שלהם. ה-LG Q6 Alpha הינו דגם הכניסה לסדרה וזה כולל 2GB RAM יחד עם 16GB אחסון פנימי, בזמן שה-LG Q6 הסטנדרטי מציע 3GB RAM ו-32GB אחסון פנימי. אחרון הוא דגם הפרימיום מבין השלושה, LG Q6 Plus, שכולל 4GB RAM ו-64GB אחסון פנימי.

סדרת LG Q6 תגיע עם מערכת ההפעלה אנדרואיד 7.1.1 נוגט לצד ממשק המשתמש UX 6.0, כאשר בניסיון לכפר על הסרת קורא טביעות האצבע, יתמכו המכשירים בפיצ'ר זיהוי הפנים החדש שהציגה היצרנית מוקדם יותר השנה, בעת ההכרזה על ה-G6 Plus.

ה-LG Q6 Alpha, Q6 ו-Q6 Plus יושקו בשווקים נבחרים באסיה באוגוסט הקרוב, כאשר לאירופה וכן לישראל יגיעו מעט מאוחר יותר. 

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות