גוגל מכריזה על שירותי Google Wallet ו-Google Offers לתשלומים ומבצעים באמצעות NFC

חברת גוגל הכריזה לפני זמן קצר על זוג שירותים חדשים, אשר ציפינו להם כבר זמן – Google Wallet ו-Google Offers. שני השירותים רחוקים מאוד מתחום החיפוש שכבר ממזמן לא הדבר המעניין בגוגל, ומתמקדים בחווית קניות אחרת לגמרי. כשגוגל שילבה באנדרואיד תמיכה בשבבי NFC והשיקה את המכשיר הראשון שצוייד בשבב זה, ה-Nexus S, היה כבר צפוי שבקרוב החברה הולכת להציג סוג של מערכת תשלומים חדשה המבוססת על מגע בלבד.

גוגל חברה לכמה שותפות אסטרטגיות לתפעול שירות Google Wallet – ספקית הסלולר האמריקאית Sprint, חברת עיבוד התשלומים First Data, הבנק הבינלאומי Citibank וחברת האשראי MasterCard. לצידן גם כמה מרשתות השיווק והמזון הגדולות בארה"ב שכבר עכשיו מוכנות לקבל תשלומים באמצעות השירות כחלק מתוכנית פיילוט – Subway, Macy's, Walgreens, Toys 'R Us. חברות נוספות אשר ירצו להציע ללקוחותיהם את השירות, יאלצו להמתין לקיץ כאשר הוא ייפתח להצטרפות.

שירות Google Wallet נתמך כרגע בלעדית על ידי מכשיר ה-Nexus S 4G של Sprint, אך השאיפה של גוגל היא כמובן לאפשר לכל מכשיר אנדרואיד עם NFC לתמוך בו. השירות יאפשר לכם להגדיר כרטיסי אשראי שונים בתוך האפליקצייה ובאמצעותם לשלם על רכישות שתבצעו, זאת על ידי נגיעה בלבד בעמדת אישור התשלום. אמצעי התשלום שנתמכים כרגע בארנק של גוגל הם כרטיס האשראי MasterCard של Citibank ושירות ה-Pre Paid של גוגל (אשר אליו ניתן להזין כסף מכל כרטיס אשראי).

YouTube Preview Image

עוד חשפה גוגל את Google Offers, התשובה של החברה לשירותי הקופונים התופסים תאוצה כמו Groupon שנכנסה השנה גם לישראל. כמיטב המסורת של שירותים מעין אלו, שסביר להניח שכל אחד מהקוראים כבר מחובר לאחד, תקבלו את "הצעת היום" ישירות לתיבת המייל שלכם ואפשרות לחפש מבצעים נוספים. השירות גם מתקשר ל-Google Wallet אשר יוכל להציע לכם מבצעים נוספים בזמן הקנייה ואפילו להעניק לכם מבצעים על "נאמנות" לרשת מסויימת או רכישות מאותו עסק, גם כאן באמצעות נגיעה בלבד עם מכשיר תומך בשבב NFC.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות