טריילר חדש ל-The Gifted, סדרת אקס מן חדשה

רשת פוקס שחררה טריילר חדש לקראת פתיחתה של העונה הראשונה לסדרה הבאה שלה המתרחשת ביקום האקס-מן. הסדרה נקראת The Gifted, ותתמקד במשפחה שחייה משתנים מקצה לקצה כאשר מתברר שילדי המשפחה הם מוטאנטים בעלי כוחות על.

גיבורי הסדרה הם משפחת סטרוקר. איימי אקר (Amy Acker) מ"אנג'ל" ו"בית הבובות" משחקת את קייט סטרוקר, וסטיבן מוייר (Stephen Moyer) מ"דם אמיתי" משחק את ריד סטרוקר, התובע המחוזי. כחלק מעבודתו כתובע המחוזי, ריד מוביל את ההליכים המשפטיים נגד מוטאנטים במחוז שלו.

The Gifted מתרחשת בתקופה בה המוטאנטים הוגדרו כסכנה לציבור, ולא ידוע אם ארגון האקס-מן עוד קיים. מוטאנטים שנתפסים על ידי הרשויות נשפטים על ידי המדינה. אך מה שהסטרוקרים אינם יודעים הוא שילדיהם, אנדי ולורן, הם מוטאנטים בעצמם.

את לורן מגלמת נטלי אלין לינד (Natalie Alyn Lind) מ"גותהאם", ואת אנדי משחק פרסי היינס ווייט (Percy Hynes White). כוחות העל של הילדים מתגלים לאחר שאנדי חווה התעללות קשה מצד בריונים בבית ספרו. משזהות הילדים כמוטאנטים נחשפת, למשפחת סטרוקר אין ברירה אלא להסתתר מהרשויות. הם חוברים למוטאנטים נוספים שפועלים במחתרת שמטרתה להבטיח חיים נורמלים לכל המוטאנטים באשר הם.

מתוך "The Gifted" (תמונה באדיבות FOX)

מתוך "The Gifted" (תמונה באדיבות FOX)

בטיזר הקצר שפירסמה פוקס אנו מקבלים הצצה למרדף המתבצע אחר המוטאנטים ב-The Gifted וכמה מהמלכודות הרובוטיות בהן נעשה שימוש לשם כך. אתר אינטרנט של ייעודי בשם Sentinel Services נבנה כדי לספק מידע על הסכנות שמהווים המוטאנטים תוך קריאה לאנשים להיבדק על מנת לגלות אם הם נושאים את גן ה-X המסוכן. האתר מושקע למדי וכולל מידע מקיף אודות סימפטומים לזיהוי מוטאנטים אפשריים, אך לחיצה על כפתור ה-Get Tested באתר (או כל קישור אחר בו), תציג בפניכם קטעי וידאו קצרים של המוטאנטים, המזהירים את כל הנושאים את גן ה-X מפני הבדיקות של ה-Sentinels.

בין השחקנים שמגלמים את המוטאנטים האחרים יש את שון טיל (Sean Teale) מ"סקינס", ג'יימי צ'אנג (Jamie Chung) מ"6 גיבורים" ו"עיר החטאים: עלמה להרוג", קובי בל (Coby Bell) מ"סוכן מחוק", ועוד. הסרט מתרחש במערכה דומה לזו של "לגיון", אך לא ברור עדיין אם יהיה קשר בין הסדרות. המפיקים אישרו שהסדרה תתרחק מסרטי אקס-מן, אך יהיו דמויות שגם מעריצי הסרטים ישמחו לפגוש בסדרה.

העונה הראשונה של The Gited תתחיל ב-2 באוקטובר הקרוב.

עדכון (21:40) – הטריילר שהופיע בראש הכתבה היה טריילר ישן יותר. עדכנו את הכתבה עם קטע וידאו החדש והוספנו עוד מספר פרטים לכתבה. תודה לכל מי שהביא לתשומת ליבנו.

לפניכם הטריילר המלא הראשון לסדרה שפורסם בחודש מאי:

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות