אפליקציית Whatsapp בחנות האפסטור (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

גרסת בטא של WhatsApp מציגה וידאו מיוטיוב ושיחות וידאו בחלון מרחף

אפליקציית וואטסאפ זוכה לעדכונים תכופים בגרסאות הבטא שלה, אך אלו אינם תמיד פעילים בגרסאות המוקדמות וכל עוד נמצאת תכונה בפיתוח, היא מוסתרת מהמשתמשים. בסדרת ציוצים חדשה נחשפים מספר פרטים הנוגעים לתכונות העוסקות בוידאו בתוך האפליקציה, בהם התייחסות לניגון סרטוני וידאו מיוטיוב ללא צורך ביציאה מוואטסאפ.

על פי הדיווח של WABetaInfo, המספק עדכונים שוטפים אודות תכונות חדשות מגרסאות בטא של וואטסאפ, עובדת החברה בימים אלו על הוספת האפשרות לניגון סרטוני יוטיוב בתוך האפליקציה שלה למכשירים מבוססי iOS, כך שתוכלו לנגן את אלו בתוך חלון השיחה, ממש כפי שמתבצע כיום עבור תמונות GIF. את חלון הוידאו ניתן יהיה לנגן בתצוגת מסך מלאה בתוך חלון אפליקציית וואטסאפ, ואף להזיז את חלון הוידאו בתוך חלון השיחה על מנת להמשיך ולצפות בהודעות חדשות שנכנסות.

וידאו מיוטיוב בתוך חלון שיחה ב-WhatsApp

וידאו מיוטיוב בתוך חלון שיחה ב-WhatsApp (תמונה: WABetaInfo)

מה שלא מאפשרת התכונה החדשה להצגת וידאו מיוטיוב, לפחות בשלב הנוכחי, זה לבצע מעבר בין חלונות שיחה תוך המשך ניגון סרטון הוידאו בחלון מרחף. על פי הדיווח, ברגע שיצא משתמש מחלון השיחה בו הופעל הוידאו מוואטסאפ, יפסיק הוידאו לנגן ברקע.

תוכלו לראות וידאו הדגמה של אפשרות ניגון הוידאו מיוטיוב כאן.

פרט לשילוב וידאו מתוך יוטיוב, מציין משתמש הטוויטר WABetaInfo כי שיחות וידאו בתוך האפליקציה גם הן יוכלו בעתיד להשתלב בתצוגת חלון-בתוך-חלון. תכונה זו אף היא אינה זמינה באופן פומבי, ומוסתרת בגרסת הבטא 2.17.265 של אפליקציית וואטסאפ לאנדרואיד, כאשר על פי הדיווח זמינה זו למשתמשי גרסת הבטא של מערכת ההפעלה Android O בלבד.

מקורות
WABetaInfo
Twitter
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות