טיזר ל-Meizu Pro 7 (תמונה: Meizu / Twitter)

טיזר ל-Meizu Pro 7 (תמונה: Meizu / Twitter)

מייזו מפרסת טיזר ל-Meizu Pro 7 ומאשרת את קיומו של המסך המשני

אירוע ההכרזה של מייזו על סדרת המכשירי הדגל Meizu Pro 7 נמצא במרחק של שישה ימים בלבד, והיצרנית הסינית מתחילה להציג טיזרים לסמארטפונים כבר עתה. בציוץ שפירסמה החברה דרך חשבון הטוויטר שלה, אישרה זו פעם נוספת את תאריך ההכרזה ב-26 ביולי והציגה אישור רשמי לקיומו של מסך משני שימוקם בגב המכשיר.

הטיזר החדש מציג את התצוגה המשנית בצורה שמעידה על כך שתהיה זו תצוגה צבעונית רגילה, ולא תצוגת E-Ink. תצוגה זו ככל הנראה תגיע בגודל של 2 אינץ'. תכונה נוספת אותה אנו מצפים לראות במסך המשני הינה האפשרות להשתמש בה כתצוגה מקדימה לצילום תמונות סלפי באמצעות צמד המצלמות הצפויות להגיע בגב דגמי ה-Pro 7 וה-Pro 7 Plus של מייזו.

פרט לטיזר, נחשפות מספר תמונות מודלפות המציגות את סמארטפון ה-Meizu Pro 7 מכל צדדיו ומאשרות לא רק את קיומו של המסך המשני בגבו, אלא גם את זוג המצלמות שישולבו מעל המסך ואת מבזק (פלאש) ה-LED בעל שתי הנורות לצידן. כפי שנראה בתמונות, יגיע הסמארטפון החדש בגימור מתכתי בצבע זהב וכן בצבע שחור, כאשר בחזית המכשיר ניתן לראות את העיצוב המוכר של מייזו עם שוליים נדיבים וכפתור בית שישמש כקורא טביעות אצבע.

התמונות מעידות על כך שפסי האנטנה בדגם החדש נדחפו מטה וישבו על חלקו התחתון של גב המכשיר, כך שיהיו פחות ויזואלים מאשר היו בדגמי ה-Pro 6 וה-Pro 6 Plus מהשנה שעברה.

Meizu Pro 7 (הדלפה)

Meizu Pro 7 (הדלפה)

בצד המפרט הטכני אנו צפויים לראות מסך בגודל 5.2 אינץ' ברזולוציית Full HD או Quad HD עבור דגם ה-Pro 7, בעוד דגם ה-Pro 7 Plus צפוי להגיע עם תצוגת 5.7 אינץ' ברזולוציית Quad HD או UHD 4K. פלטפורמת Helio X30 ומעבד 10 הליבות שלה ככל הנראה תוצע בדגם ה-Pro 7 לצד זיכרון פעולה (RAM) בנפח 4 או 6 גיגה-בייט, כאשר דגם ה-Pro 7 Plus צפוי לשלב את פלטפורמת Exynos 8895 של סמסונג בעלת מעבד מתומן ליבות וזיכרון של 4, 6 ואולי אף 8 גיגה-בייט. שני הדגמים צפויים לכלול מערך צילום כפול בעל שני חיישני צילום של 12 מגה-פיקסל.

אירוע ההכרזה של החברה על דגמי ה-Meizu Pro 7 יתקיים ביום רביעי, ה-26 ביולי, החל מהשעה 14:30 לפי שעון ישראל.

Meizu Pro 7 (הדלפה)

Meizu Pro 7 (הדלפה)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות