טיזר ראשון לפסיפיק רים: התקוממות

ג’ון בויגה, פסיפיק רים: התקוממות (תמונה: Legendary)

במהלך כנס קומיק-קון 2017, שחררו אולפני Universal ו-Legendary טיזר ראשון ל”פסיפיק רים: התקוממות” (Pacific Rim: Uprising), סרט ההמשך ל”פסיפיק רים” של גיירמו דל טורו (Guillemro del Toro).

הטיזר מתחיל בשאלה “מהו ייגר?”. מעריצי הסרט הראשון ידעו לומר שלא מדובר בליקר גרמני, אלא ברובוט ענק המופעל על ידי קישור מוחי ונפשי בין שני טייסים שמפעילים אותו. הייגרים נוצרו על ידי האנושות כדי להלחם בקאיג’ו – מפלצות ענק שהגיעו מתוך שער בין-מימדי שנפתח באוקיאנוס.

בסוף “פסיפיק רים” הקאיג’ו הובסו והשער נסגר. עולה השאלה, מדוע ייגרים עוד נחוצים? הטיזר לא עונה על השאלה הזאת, ואף מעלה שאלות נוספות. בסוף הטיזר מופיעות פניו של ג’ון בויגה (John Boyega) מסרטי “מלחמת הכוכבים”, שקורא לנו להצטרף להתקוממות הייגרים.

בויגה מופיע כטייס של גרסה חדשנית יותר של ג’יפסי דיינג’ר, הייגר של גיבור הסרט הראשון, עם שתי ליבות גרעיניות במקום אחת. בויגה מופיע לבדו, מה שמעלה את התהייה אם כעת ניתן להטיס את הייגרים לבד, או שמא הטייס השני עדיין לא נחשף. אנחנו מוזמנים להיכנס לאתר gojaeger.com, בו יש פרטים נוספים על הסרט. הגרסה החדשה של ג’יפסי נקראת ג’יפסי אוונג’ר, ואפשר לראות את התכניות שלו באתר, לצד עוד ארבעה ייגרים שונים. לפי ציר הזמן המוצג באתר, הסרט יתרחש כעשור לאחר הבסת הקאיג’ו, עשור בו תכנית הייגרים התפתחה והתקדמה, במטרה להתכונן למתקפה נוספת של הקאיג’ו.

רובוטי הייגר מפסיפיק רים
תמונה: Universal

לצדו של בויגה בקאסט יצטרפו סקוט איסטווד (Scott Eastwood) מ”מהיר ועצבני 8″, טיאן ג’ינג (Tian Jing) מ”קונג: אי הגולגולת”, ועוד. שחקנים חוזרים כוללים את רינקו קיקוצ’י (Rinko Kikuchi) בתפקיד מאקו, וצ’ארלי דיי (Charlie Day) עם ברן גורמן (Burn Gorman) כצמד המדענים ניוט וגוטליב.

“פסיפיק רים: התקוממות” צפוי לעלות למסכים ב-23 בפברואר 2018 בארה”ב. הוא מבויים על ידי יוצר “ספרטקוס” ותסריטאי “באפי” ו”אנג’ל” סטיבן ס. דינייט (Steven S. DeKnight), שהשתתף גם בכתיבת התסריט סביב סיפור של דל טורו.

השוואת מפרטים